Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Попитали англичанин, французин и българин: - Ако видите на тротоара монета, ще се наведете ли да я вземете? Англичанинът заявил гордо: - Никога! Това е под моето достойнство! Французинът: - Ако е от две евро - може би... Българинът: - А, аз и без това си ходя наведен...
Любими Герои 3,654 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Решил съм да се самоубия. - Ама как бе, защо? - Животът ми е скучен. - И к’во, смяташ че самоубийството ще го разнообрази ли? Доган обясни съвсем логично защо не ходи в парламента, просто е зает с управлението на страната, а именно, че той е инструментът във властта, който разпределя порциите на фирмите в държавата. ----- Станишев се обажда на Доган: - Каза им за порциите на фирмите...Сега да не им кажеш, че и с Елена не спя... ----- Ето защо Станишев има време да се снима как кара трамвай, Доган върши работата му... Три момчета си говорели помежду си. Първият казва: "Мисля, че аз съм най-умният човек в света." Вторият казва: "Мисля, че съм най-ниският човек в света." Третият казва: "Мисля, че имам най-малкият пенис в света". Затова те отиват в офиса на Световните рекорди на Гинес за да разберат. Първият излиза от офиса и казва: "Аз съм най-умният!" Вторият излиза от офиса и казва: "Аз съм най-ниският!" Третият почва да пищи: "Кой, по дяволите, е Джъстин Бийбър?" Ново съобщение в WinXP: "Твърдият диск бе сканиран и всички нелицензирани програми бяха изтрити. Полицията пътува към Вас." Мъж към жена си: - Моля те за малко тишина! Не мога да разбера дали успях да запаля двигателя.