Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Прибира се мъж късно. Жена му: - Къде беше? - В Пешо. - Сега ще проверим. Обажда се по телефона: - Пешо, бил ли е моя при теб? - Как да е бил? Той и сега е при мен.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Семейно къпане - Пак го изтървах.Подай ми сапуна,че ме боли кръста. - Без тия,още не съм забравила последното си навеждане.
Семейни
03.10.2017
2,700 прегледа
Следващ →
Още вицове
При един адвокат се появил дявола и му предлага сделка: - Ще печелиш всяко дело, ще станеш най-богатия човек на света, но затова всички твои родните ще умрат и ще отидат в ада. Имаш време да помислиш до утре. Дяволът изчезнал, адвокатът седи и размишлява: - Така значи: ще печеля всички процеси, да приемем. Ще стана най-богатия човек на земята, да допуснем. Ще умрат всички мои роднини...Не разбирам, къде е уловката.
От МЕИ-то решили да направят една анкета из софийските гимназии. Ходили до I Английска и попитали: - Знаете ли какво е кибер секс? - а учениците отговорили: - Какъв секс? ! Ходили до Немската и попитали: - Знаете ли какво е кибер секс? - Какъв секс? ! Отишли до СМГ-то и попитали: - Знаете ли какво е кибер секс? - Кибер каквоо?
Едно таралежче се загубило в пустинята. Стъмнило се и тарлежчето започнало да плаче за майка си. По едно време както си вървяло видяло един кактус, затичало се към него, прегърнало го и казало: - Мамо, това ти ли си?!
Час по биология. Всички разказват как се грижат за животните си, някои дори ги носят със себе си. Става Петърчо и показва аквариум със златни рибки. Казва: - Това са моите златни рибки. Аз се грижа за тях всеки ден - храня ги, сменям им водата на два месеца. - Браво Петърчо - 6! Марийке, ти какво носиш? - Аз си нося котарака. Казва се Том, обича да го гушкат и да яде Whiskas. - Иванчо, а ти какво държиш, това проскубано животинче какво е? Иванчо протегнал напред ръцете си, показал една ужасно проскубана и измъчена животинка и казал: - Това е моят хамстер Пухчо. - А като е Пухчо, защо е така проскубан? - Ами, от тиксото. - Какво тиксо? - С което го облепям, докато го ши*ам, да не се пръсне!
По телефона: - Добър ден, Петя? - Няма я. Аз съм нейната синеока, дългокрака сестра.