Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не бих казала, че ще е грешно, ако го напишете вярно. Учителка
Бисери 3,038 прегледа
Следващ →

Още вицове

25 декември. Обажда се дете по телефона: - Ало, бърза помощ! Идвайте бързо! Баща ми се побърка. Сложил си е един червен халат, изкуствена брада, ботуши и на всички разправя, че е Дядо Коледа. Какво е любовта? Студента: Любов - това е болест, която се лекува с лежане в леглото. Доктора: Каква болест, ако никой не иска да се лекува? Любовта е изкуство! Актриса: Какво изкуство, ако няма зрители. По-скоро е наука. Професора: Каква наука, ако и последния студент може, а аз не мога! Това са дивотии! Работника: Любовта иска големи физически усилия - значи е работа. Инжинера: На сутринта след як запой, даскала се обръща към Иванчо: -Я иди ми донеси малко зелев сок и ще ти пиша 3! След малко Иванчо се връща с една паница зелев сок. Даскала отпил една яка глъта и казал: - ООООх съживителна течност!!! - Ако трябва ще донеса още, у нас, още от есента откакто се удави в кацата шарения котарак на комшийте, никой не е пил от него... Даскала хванал паницата и я ударил в пода. Иванчо: - Малиии сега баба ще ме бие, тя си пикаеше в паницата... Седят двама приятели и си пият. Хубаво, ама им свършили парите, а им се пие още. Единият казва: - Аз знам къде има една бутилка водка, ама трябва да отидеш да я вземеш? - Така ли? Къде? Веднага отивам! - Значи, нали знаеш къде живея? Отиваш у дома, отваряш вратата, промъкваш се на пръсти, влизаш в кухнята и там е хладилника - а вътре е водката. Скача другия и излиза. Връща се след половин час, носи водката и казва: - Абе то това хубаво, ама ти знаеш ли, че като се промъквах към кухнята погледнах в хола - там жена ти е с друг мъж! - Знам, бе, знам - махнал раздразнено с ръка първия. - Тя нали бутилката е негова... Утро. Начумерен програмист влиза в кухнята си с благородната цел да се подкрепи с каквото и да е след безсънната нощ, прекарана над собствения компютър. След известно време в кухнята влиза жена му и виждайки, меко казано, скапаното настроение на мъжа си го пита: - Какво, програмата ли не заработи? - Проработи! - И какво, не работеше както трябва? - Правилно си работеше ! - А защо тогава си толкова намръщен? - Заспах на backspace!!!