Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Я си махнете подкупа, нека бързо и лесно да помогнем за вашия проблем, - възкликна чиновникът. "Май не дойдох в правилното време" - помисли си човекът, - "вероятно снимат "Скрита камера".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Не бих казала, че ще е грешно, ако го напишете вярно. Учителка
Бисери
03.10.2017
3,038 прегледа
Следващ →
Още вицове
25 декември. Обажда се дете по телефона: - Ало, бърза помощ! Идвайте бързо! Баща ми се побърка. Сложил си е един червен халат, изкуствена брада, ботуши и на всички разправя, че е Дядо Коледа.
Какво е любовта? Студента: Любов - това е болест, която се лекува с лежане в леглото. Доктора: Каква болест, ако никой не иска да се лекува? Любовта е изкуство! Актриса: Какво изкуство, ако няма зрители. По-скоро е наука. Професора: Каква наука, ако и последния студент може, а аз не мога! Това са дивотии! Работника: Любовта иска големи физически усилия - значи е работа. Инжинера:
На сутринта след як запой, даскала се обръща към Иванчо: -Я иди ми донеси малко зелев сок и ще ти пиша 3! След малко Иванчо се връща с една паница зелев сок. Даскала отпил една яка глъта и казал: - ООООх съживителна течност!!! - Ако трябва ще донеса още, у нас, още от есента откакто се удави в кацата шарения котарак на комшийте, никой не е пил от него... Даскала хванал паницата и я ударил в пода. Иванчо: - Малиии сега баба ще ме бие, тя си пикаеше в паницата...
Седят двама приятели и си пият. Хубаво, ама им свършили парите, а им се пие още. Единият казва: - Аз знам къде има една бутилка водка, ама трябва да отидеш да я вземеш? - Така ли? Къде? Веднага отивам! - Значи, нали знаеш къде живея? Отиваш у дома, отваряш вратата, промъкваш се на пръсти, влизаш в кухнята и там е хладилника - а вътре е водката. Скача другия и излиза. Връща се след половин час, носи водката и казва: - Абе то това хубаво, ама ти знаеш ли, че като се промъквах към кухнята погледнах в хола - там жена ти е с друг мъж! - Знам, бе, знам - махнал раздразнено с ръка първия. - Тя нали бутилката е негова...
Утро. Начумерен програмист влиза в кухнята си с благородната цел да се подкрепи с каквото и да е след безсънната нощ, прекарана над собствения компютър. След известно време в кухнята влиза жена му и виждайки, меко казано, скапаното настроение на мъжа си го пита: - Какво, програмата ли не заработи? - Проработи! - И какво, не работеше както трябва? - Правилно си работеше ! - А защо тогава си толкова намръщен? - Заспах на backspace!!!