Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мама-молец и детенце-молец тихичко си гризат палто в гардероба. - Мамо, може ли да похвърча малко? - пита детето-молец. - Яж си палтото! - отвръща сухо майката. - Жалко! Вчера похвърчах малко из стаята и хората така ми ръкопляскаха...
Животни 3,198 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Татко, какво е това "сизифов труд"? - Ех, сине, ще разбереш, като почнеш да се бръснеш! Археолози намират неотворена гробница в Египет. На входа пише - "тук почива най-известният играч на ’тука има, тука нема’ в империята". Отварят гробницата, а вътре три саркофага и надпис - "ха познайте в кой саркофаг е". Англичанин пита един българин:За кой футболен отбор си? българинът му отговаря:-За свинете! англичанинът пита.-Каква е тази свиня!бъгаринът отговаря:А ма май не си чувал за свинята ЦСКА!англичанинът:а сетих се за коя свиня онази дета я колете!! Плаче девойка на спирката. Седи в старо БМВ. Цялата в сълзи и червило - три педала, а краката - два. Решили двама ергени да се оженят. Намерили си булки, оженили се. Един ден се срещат и започват да си приказват: - Лелеее, да знаеш каква издънка стана. - Каква бе? - Ами като спах с жена си по инерция й дадох 50 долара. - А, твоето е нищо. Аз на моята и дадох също 50 долара, а тя ми върна 20...