Юноша отива на прием при сексолог.
- Докторе, аз съм онанист!
- Хич да не ти пука! Сега всеки трети юноша е онанист.
- Не бе, докторе. Моят случай е друг. Разбирате ли, аз имам снимка на девойката на моите мечти. Всеки път, когато я погледна и не мога да се удържа, веднага започвам да онанирам.
- Я, я покажи този портрет! - видимо оживен реагира лекарят.
Младежа вади от задния джоб една снимка. Докторът я поглежда и казва:
- Онанист, казваш? Не приятелю, ти не си онанист, ти си педал. Това е портрет на Ломоносов....
Една девойка с чорапогащник на пламъчета си върви по улицата. По едно време я спира един младеж и я пита:
- Хмм ... на къде отиват тия пламъчета?
- Към скарата ...
- Хмм ... дай да опечеме една наденица на скарата тогава!
- Ееее sorry ... сега се вари лютеница.
- Е па нищо, дай ще я направим на газовия котлон ...