Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една девойка с чорапогащник на пламъчета си върви по улицата. По едно време я спира един младеж и я пита: - Хмм ... на къде отиват тия пламъчета? - Към скарата ... - Хмм ... дай да опечеме една наденица на скарата тогава! - Ееее sorry ... сега се вари лютеница. - Е па нищо, дай ще я направим на газовия котлон ...
Други 2,198 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мутри си говорят: - Днес синът ми се научи да ходи! - За какво му е? Нямате ли си кола? Какво може да се сравни с късмета на Ливърпул в последните години? - Според науката нищо, защото това е абстрактно понятие приписано на архаичен предмет. Една блондинка в аптеката: - Добър ден, да имате нещо против главоболие? - Да, мога да ви дам Аналгин. - А, нещо за през устата... Оралгин да имате...? Возят се две ама страшно хубави блондинки, едни крака, едни устни ... в една карета и си говорят: - Искаш ли, скъпа, тази година да ходиме при арменците? - Защо? - Пита другата. - Защото са им тънки и дълги. - Айде скъпа по-добре да ходиме при индианците? - Защо? - Защото са им къси и дебели. Кучияша не издържал и се обърнал към тях: - Елате при мене. - Ти пък кой си? - Попитали жените изненадани. - Аз съм Винету Папазян ... - По какво личи, че на компютър е играл мутра? - Половината от клавиатурата я няма, а на монитора има дупка, голяма колкото юмрука му!