Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ученик към учителка по английски език: - Госпожо, контролните за нас ли остават? - Не! Не! Те са си за вас.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Биологична единица променя влакнестата си структура, но запазва константен темперамент. Т.е. Вълкът козината си мени, но нрава си - не!
Бисери
03.10.2017
3,270 прегледа
Следващ →
Още вицове
Съдията към подсъдимия: - Защо удушихте тъща си? - Писна ми от нея! Не можех да я понасям повече! - Нима това е повод да се убие човел? Моята тъща, например, е една долна твар, кучка проклета, пълна глупачка.... значи - една година условно!
Баща вози синчето си в претъпкан автобус. По едно време му казва: - Синко, как не те е срам! Стани веднага от коленете ми и отстъпи мястото на тази какичка!
Не ви хареса нашата реклама? Няма нищо! Нашата стока е още по-зле!
Един мъж все ходил за риба но почти нищо не улавял.Веднъж сличайно срещнал дядо Груйчо,който се славел като най-добрия рибар в околията.Пристрашил се мъжа и питал стареца: -Дядо,как разбираш къде е рибата? -Ееех,много просто мойто момче,накъдето ми сочи оная ми работа хрърлям въдицата и там е рибата. -И как бе дядо? -Как,как!Сочи на ляво там хвърлям,сочи на дясно там хвърлям,сочи на долу там хвърлям... -А като сочи нагоре??? -А то ако сочи нагоре аз за риба ли ще дойда???
В един бар виси реклама "БЕЗПЛАТНА БИРА ЗА БАПТИСТИ!!" Един тарикат видял това, зарадвал се, отишъл при бармана и казва: - Сипи бира, баптист съм. - А как ще докажеш? Трябва доказателство! Пичът се почесал по главата, помислил и отишъл в баптистката църква и казва: - Искам да стана баптист. - Добре, но трябва първо да изслушате нашите беседи с напътствия във вярата, и чак тогава да приемете водно кръщане... - Съгласен съм. След два месеца го допуснали до кръщане, взел си справката за членство в църквата и радостно се запътил към онзи бар. - Ето, донесох доказателство, че съм истински баптист. - Първо истинските баптисти бира не пият и второ договора ни с баптистката църква приключи. Сега за мормоните кока-колата е безплатно.