Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две групи от Американски специалисти се събрали да разяснят темата "компютъра от мъжки или женски род е" Първата група състояща се от жени стигнала до заключение, че е от мъжки род, поради следните причини: А) За да ти обръща внимание трябва да го докосваш Б) Съдържа много информация, но няма въображение В) Предполага се, че ти е от полза но в голяма част от случаите е източника на проблемите Г) Когато най накрая си имаш такъв се оказва, че ако беше изчакал малко би могъл да имаш по-добър Втората група състояща се от мъже стигнала до заключение, че е от женски пол поради следните причини: А) Никой с изключение на неговия създател не може да разбере логиката му. Б) Езикът с които комуникира с другите компютри е неразбираем. В) И най-малката грешка се запаметява (се съхранява в паметта) и излиза наяве в най-неподходящия момент. Г) когато най-накрая си вземеш един, разбираш че трябва да си даваш половината заплата за аксесоари.
Програмисти 3,658 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двигателят не пада по-далеч от самолета. Арабска поговорка Блондинка е зад волана и се обажда в автосервиза: - Мъжът ми разправя, че женските боксерки в жабката му трябвали за да полира с тях цилиндрите на двигателя. Кажете, а на мен също ли ми трябват женски или и мъжки също ще свършат работа? Руска поговорка: В работата никога не пий повече от началника си, иначе ще забележи, че си пиян. Чуто в магазин за мобилни телефони (въпроси към продавачите): - От тези новите Sony Ericsson с капачките имате ли? - Имате ли новата Motorola "Hello Moto"? - Този телефон с прожектор ли е? - Това фотоапарат ли е или има и GSM в него? - Този телефон има ли червен портал? - Телефон с обратно виждане имате ли? - Това цената на телефона ли е или са импулсите му? - На този телефон дисплея цветен ли е или само екранчето е цветно? - Ултрачервени лъчи има ли телефона? - На новия туроператор карти имате ли? - От картите Прима Виста за презареждане имате ли? - Колко мегавата е тази батерия? - Имате ли от онази Nokia където няма камера, а снима видеоклип? - Имате ли зимен телефон? (става въпрос за Siemens) - Счупи ми се телефона и смятам утре да го доведа!!! - Хеч Бек за Sagem имате ли? (става въпрос за Hands Free) - Емпетри тройка с диктофонче да имате... Шефът на МВФ е обвинен в изнасилване. Иск са подали американка, французойка и правителствата на 11 страни.