Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Табела в студентски стол:Не хвърляте кюфтетата по пода! Вече три кучета се отровиха!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Абе, жена ти много се е разхубавила напоследък? - Защо мислиш така? - Вчера я мярнах набързо, отивахте нанякъде с колата. - Не бе, объркал си се... Карах булдога на ветеринар.
Семейни
03.10.2017
2,807 прегледа
Следващ →
Още вицове
На сутринта съпругата: - Скъпи ти снощи говoреше на сън!? - Е какво толкова случава се ... - СКЪПИ! Ти говореше по ICQ!!!
Чък Норис изплашил рибата си и тя се панирала!
Едно време един праисторически човек тръгнал да си търси булка. Застава той пред една пещера и се провиква: - Ката Мата? (къде е момата) Отвътре се чува мъжки глас: - Таата Мата. (нататък е момата) Застава младоженецът пред втора пещера: - Ката Мата? - Тата Мата. Застава мъжът пред трета пещера: - Ката Мата? Излязла една два пъти по-голяма и по-космата от него жена. - Ата мата! (аз съм момата) - Бата Мата!
Иванчо и Марийка се запознали на купон в една дискотека. Пламнала любов от пръв поглед, и двамата си тръгнали за да се усамотят, и да правят секс. След като свършили със секса, Иванчо станал да се облича, и казал: - Ако при тебе стане нещо, да го кръстиш Петър! Марийка пък на свой ред тутакси му отговорила: - Ако пък при тебе пък стане нещо, да вземеш да идеш на доктор.....
Някакъв пиян се прибирал по тъмно и паднал в кална яма. Едвам го измъкнали, станало голяма разправия. На другия ден разправя за това на приятелите си и те го питат: - Колко беше дълбока ямата? - Потънах до коленете. - Само толкова? А защо не се измъкна сам. - Ами защото бях паднал с главата надолу.