Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- За 10 години съпружески живот само веднъж сме излиза от къщи заедно с мъжа ми? - На театър ли ходихте? - Не, имаше пожар у нас.
Семейни 3,168 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отивам при един приятел. Пред вратата голяма изтривалка с надпис:"Представи си, че съм твоя шеф!" Уф, за малко да си скъсам подметките от изтриване! Жена подава в полицията заявление, че мъжът й е изчезнал. Полицаят пита: - Какво да му кажем, ако го намерим? - Предайте му, че майка ми се обади и каза, че няма да ни идва на гости. Песимистът вижда само тунел. Оптимистът вижда светлината в края на тунела. Реалистът вижда тунела, светлината и приближаващия влак. А машинистът вижда трима идиоти, седящи на релсите… В училище учителката в час на класния ръководител пита учениците кой какъв иска да стане като порастне. Едно дете отговорило полицай, друго космонавт, трето лекар, манекенка, принцеса... Дошъл ред на Иванчо: - Иванчо, ти какъв искаш да станеш като порастнеш? - Еми, педал гаден, госпожо. - А, Иванчо, какви са тия глупости, педал искал да става. И защо? - Еми, щото преди няколко дена се разхождахме с баща ми и гледаме накакъв с готина кола, готина мацка, ухилен до уши, и баща ми вика "Е гле`й го тоя педал гаден, бе". Нов наемател разглежда апартамента: — Какво е това голямо петно на стената? — Преди вас тук живееше един електротехник, който непрекъснато се занимаваше с експлозиви. — И това от експлозива ли е? — Не, това е самият електротехник.