Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ти мен уважаваш ли ме? - Вече ме пита! - И какво отговори? - Не помня...
Пиянски 1,963 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съдят жена, че е пребила мъжа си. - Защо го бихте? - пита съдията. - Представете си, господин съдия, звъни ми по телефона, разтурил спалнята, съблича ме гола, поваля ме на чаршафа и вика: "Честит първи април, скъпа!" Две блондинки седят в един бар, скучаят и си говорят: - Имаш ли познати мъже? - Разбира се. - Звънни на 32-ма! - Защо толкова много? - Ми половината няма да дойдат. - Що пък 16? - Ами от тях половината ще се напият. - А 8 защо? - Ами половината няма да могат. - Защо 4? - Ами ти втори път няма ли да искаш? Попитали бай Славчо: - Как така за разлика от другите мъже след секс не заспиваш веднага? - Защото ми предстои да се прибера вкъщи при жената. Има два начина да живееш живота си. Единият е като мислиш, че няма мечти, а другият - че всяко нещо е чудо. Мъж нахълтва в дома си и крещи на жена си: - Всичко знам! Къде е той?! Жената: - Не знам! Мъжът се обръща към сина си: - Синко, помогни ми да намерим негодника! Синът поглежда под леглото: - Чичо Васко, да си видял някъде негодника?