Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ти мен уважаваш ли ме? - Вече ме пита! - И какво отговори? - Не помня...
Пиянски 1,962 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две кексчета се печат и едното казва: Брее тук е много топло , а другото казва : Брее говорищо кексче !!!!!!!!!!!!!!!!!!! В танков полк пристига внезапна проверка. По средата на плаца заварват един старшина. Проверяващият генерал се приближава към него и старшината се представя: - Старшина Петков, командир на танков корпус. Генералът остава като треснат: - Командир на корпус, старшина? Аз съм генерал и съм само командир на дивизия… Старшината наперено отговаря: - Ами то оръдието е на ремонт, двигателя го пропихме, само корпуса на танка остана… - Холмс, обяснете ми, защо в PC-тата слагат двуядрени процесори? Нали 99,9 процента от програмите не могат да използват втория. - Елементарно, Уотсън! Първият процесор използва потребителя, а втория хакера. Така не си пречат един на друг. Един пич много си падал по Лили Иванова. Отишъл при нея да й предложи брак. Цялото село го изпратило... Минали са три месеца от него никаква вест. Събрали се на събрание в селото и решили да изпратят брата на жениха да го издири. Позвънил той на вратата и. - Търся брат си, преди три месеца той дойде при Вас... - Ах да, спомням си - махнала с ръчичка Лили - аз поисках от него ботуши от крокодил,... замина и оттогава не се е вясвал. Излязъл брата на центъра на София и попитал един случаен минувач: - Извинете, къде мога да намеря крокодили? - Крокодили? - вдигнал в недоумение рамене човека - ами къде, в Африка... в реката Нил. Хванал нашия самолета и право в Африка. Отишъл до реката, а там седи брат му с една бухалка в ръката и дебне като хищен звяр. Един крокодил се подал, той замахнал с бухалката и прааассс по главата. При удара крокодила се зашеметил и обърнал крака: - Пфуууу, маму му стара и тоя без ботуши... Станах раничко и отидох до цветарницата за букет, по пътя взех и торта. Връщам се, тя вече се е събудила, гледа ме и се пули? Казвам й, че ей така за дена на влюбените, скъпа, а нейният отговор ме накара да се замисля. Влюбени ли сме? Че ние сме женени.