След Новогодишната нощ Снежанка и Дядо Мраз правят разбор.Тя:
- Нищо не си спомням от снощи Дядо Мраз! Главата ме цепи ужасно. Кво стана?
- Хм, кво стана. Последно в детската градина ти беше достатъчно фиркана, ама удари още три питиета. Тва дето танцува в началото около елхата е нищо, после прави ишерети на директора, пак нищо, ама страшния стриптийз, дето го извъртя на децата беше върхът!
- Хм, а пък аз се чудя защо ми са пълни бикините с бонбони...
Отишло танкчето при зайо и почнало да го разпитва:
- Зайо защо са ти толкова дълги ушите?
- Е от каде да знам бе танкче? Дълги са си и толкова.
- Зайо защо опашката ти прилича на топка?
- Е от каде да знам бе танкче? Такава си е и толкова. Престани с тия тъпи въпроси.
- А зайо защо зъбите са ти толкова дълги?
- Абе танкче и на мене ми е итересно зашо патката ти е на челото ама си мълча нали?