Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две деца стоели в чакалнята в поликлиниката. Едно от тях плачело много силно. - Защо плачеш? - Взеха ми кръв преди малко. - Страх ли те беше? - Не. За да ми вземат кръв ме убодаха с една остра игла по пръста. Второто дете се разплакало. Първото се учудило. - А ти защо плачеш? - На мен ще ми взимат урина!
Разни 1,223 прегледа
Следващ →

Още вицове

Путин и жена му заминават на почивка след нова година. Вече са на 500 километра от Москва, когато се обажда жена му: - Владимир, ти спря ли газта? Човек е онова, което му остава след като е изпил всичко. Двама старци, на по 90 години, седят на пейка в парка. Единия казва с гордост: - Изглежда, смъртта е забравила за нас. Другия, сложил пръст на устните си: - Ш-ш-шт! Не съм механик. Даже не знам, с кой край на отверката се забиват пироните. Един пич бил влюбен в Лили Иванова. Един ден звънал на вратата и: - Кой си ти и какво желаеш? - попитала Лили - Ами, честно казано, влюбен съм в теб и искам да ми станеш жена - паднал на колене подавайки букет свежи цветя. - О-о-о, поласкана съм, а с каво се занимаваш? - Шлосер-монтьор съм в завода. - И каква ти е заплатата - полюбопитствала Лили - Ами 180 лв чисто... - Олеееее, че тия пари на месец и за тоалетна хартия не ми стигат - отсякла тя - Така ли - изправил се нашия и дръпнал букета от ръцете и - че аз ако знаех, че си такава дрисла изобщо нямаше да бия 300 км....