Един баща се връщал към къщи от работа и изведнъж се сетил, че за малко да забрави за рождения ден на 7-годишната си дъщеря. Тъй като тя обичала страшно много куклите Барби, решил да й купи такава кукла. Попитал продавача в един супермаркет какво предлагат.
- Имаме "Барби отива в гимнастическия салон" за 19,95 долара, "Барби отива на бал" за 19,95 долара, "Барби отива на пазар" за 19,95 долара и "Барби се развежда" за 250 долара.
- Защо тази, последната, е толкова скъпа? - учудил се бащата.
- Ами защото разведената Барби върви с къщата на Кен, с колата на Кен, с яхтата на Кен и с мебелите на Кен.
Две деца стоели в чакалнята в поликлиниката. Едно от тях плачело много силно.
- Защо плачеш?
- Взеха ми кръв преди малко.
- Страх ли те беше?
- Не. За да ми вземат кръв ме убодаха с една остра игла по пръста.
Второто дете се разплакало. Първото се учудило.
- А ти защо плачеш?
- На мен ще ми взимат урина!