Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Google+ e социалната мрежа на нинджите, за това не виждате активност
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
- Чу ли последния политически виц? - ??? - Прибира се една жена от доктора и казва: "Скъпи, това което мислех за оргазъм се оказа, че е астма. - А къде е политиката? - Това е за днешната демокрацията в България...
Политически
03.10.2017
3,023 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жан Клод Ван Дам се напил. Влязъл в един двор и съборил кофата за боклук. Излиза стопанинът на прозореца и казва: — Кой е там? — Жан… Клод… Ван… Дам… – отговаря пияният. — Ако изляза, и четиримата ще ви застрелям!
Две красиви жени играят голф. Едната намества топчето, замахва и със страхотен удар топчето прелетява голямо разстояние. От отсрещната страна се чува силен вик. Жената отива да види какво е станало, и гледа мъж който се държи с две ръце за слабините -пъшка и охка... - Ооо господине, много съжалявам! Боли ли ви? - Ох, ох не мога да говоря от болка... - Наистина, много съжалявам! Мога ли да направя нещо за вас. Аз съм лекар ортопед. Легнете по гръб! Мъжът легнал по гръб, и за най голямо негово учудване, тя му разкопчала панталона, бръкнала вътре и започнала да го масажира. Тя масажира, той пъшка, тя масажира той пъшка. След дълго масажиране, тя го попитала: -Е, как е сега, по добре ли се чувствате? -Това което правите е невероятно хубаво, но палецът продължава да ме боли...
Бай Ганьо,турчина и американеца влезли в една пещера.Първо влязал турчина и чул: -Аз сам синьото око. И избягал.След него влязал американеца и чул: -Аз сам синьото око. Оплашилсе и избягал.Най-накрая влазал Бай Ганьо и чул: -Аз сам синьото око. Бай Ганьо казал: -Ти внимавай аз да не ти насиня и другото
Пред двореца на арабски шейх спира автобус и от него се изсипва куп бабички. Шейха пита слугата: - Какво, пак ли туристи? - Не, тъщите ви идват на гости.
Между приятели: Какво правиш когато видиш някоя хубава мадама? Тегля си фаила.