Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво трябва да бъде хубавото червило? - Вкусно.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В предаването "Минута е много" участват баща и син. Петър Вучков пита: - Какви газови гиганти знаете? Бащата: - Юпитер, Сатурн, Уран и Нептун! Синът: - Газпром, British Petroleum, Chevron...
Разни
03.10.2017
1,234 прегледа
Следващ →
Още вицове
Дете пита баща си: - Тате, като беше малък, имаше ли компютър? - Не - отговаря бащата. - А плейстейшън? - Не. - Джиесем?!? - Също не... - А тате, динозавър виждал ли си?!
На пристанището в Ню Йорк капитанът на акостиращ руски кораб държи въжето за връзване на кораба и вика на едно негърче зяпащо на кея: - Хей, бой, ду ю спик инглиш! - Йес, сър! - Ну, держи верьовку! ... никаква реакция.... - Хей, бой, ду ю спик инглиш! - Йес, сър! - А, ну тагда пачему не держиш верьовку!
Американеца, французина и българина спорели кой от тях е най-голям любовник. Американеца казал: -Онзи ден спах с една мадама и след това ми подари чисто нов понтиак. Французина: -Аз преди седмица спах с една и ми подари мезонет в центъра на Париж. Българина: -Аз преди 5г. отидох в гората за дърва. Цял ден секах, а накрая дойде една разгонена мечка. И какво да я правя, взех че я на е*ах и от тогава още мед ми носи.
Живеехме бедно, хляб нямаше, затова маслото мажехме направо на салама.
Много хора се разочароваха, че е прекратено делото срещу Стефан Софиянски, но най-разочарован бил самия той...поне така твърди...