Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена чака мъжа си - пияница, да се прибере и да му се навика. Като влиза той в къщи и вижда жена си, ядосана и казва: - Жена, спокойно чакай да ти кажа какво намерих, а тя любопитна: - Казвай, бързо! А, той: - Утре, давай сега да си лягаме. На сутринта жената с нетърпение чака да се събуди мъжът. Когато станал той, тя го попитала: - Казвай, бързо сега какво намери? Той: - Еееее, да знаеш каква хубава кръчма намерих....
Семейни 3,252 прегледа
Следващ →

Още вицове

Министър Масларова реши да зардва пенсионерите с нова придобивка - безплатен полет около Слънцето - веднъж в годината...на планетата Земя... Питат Генко: - Защо си толкова мокър? - Плаках. - Защо плака? - Защото паднах в езерото. Марийка щяла да ходи да спи в Иванчо. Преди да тръгне баба й й казала: - Марийке, сега, като отидеш и като легнеш Иванчо може да поиска нещо от тебе! Ама ти ще му викаш "не бива". Послушала я Марийка, и вечерта си легнали с Иванчо. По- едно време той я попитал: - Марийке, трябва ли да сме на отделни легла? - Не бива, Иванчо! Легнали на едно легло. Иванчо пак я попитал: - Марийке, трябва ли да сме с пижами? - Не бива, Иванчо! Съблекли се. - Марийке, трябва ли да спим? - Не бива, Иванчо! И така цяла нощ не бива... На сутринта Марийка като се прибрала казала на баба си: - Офф Бабо, от твойто "не бива, не бива" Иванчо цяла нощ ми го набива.... Мъж се прибира уморен вкъщи и още от вратата попитал: - Скъпа, какво си готвила за мен днес? Жената си сложила престилката, качила се на един стол и казала: - Песен! Турист пита местен жител: - Как живеете тук? - Не много добре. Знаете ли, тук нищо не расте. - Как, дори ако се засее ръж? - Е, ако се засее - това е друга работа.