Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Допускане: "Ако пуснете момчетата по допирателната към триъгълника, момичета, в корема ви може да се впише окръжност!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Съседе, какво става? Тъща ти вече трети път този месец се трови с гъби! - Това е от проклетата склероза: готви ги за мен, а после забравя и яде!
Черен хумор
03.10.2017
1,598 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баща омъжва дъщеря си и първата брачна нощ стои пред вратата и чака да разбере как е минала. На сутринта пита зета: - Е, как беше? Зета отговаря: - Тате нивляя бе нивляя. Бащата: - Земи тоя буркан с олио, топни го вътре и ше влене по-лесно. На следващата сутрин бащата пак пита: - Е, кажи ся зетко, как мина? Зета пак: - Тате нивляя бе, нивляя! Бащата: - Къде нивляя бе? Зета: - В БУРКАНА НИВЛЯЯ БЕ ТАТЕ!
В Автобуса Баба към тийнейджър: - Младеж ще станеш ли да седна, защото ме болят краката? Той: - Ти на мойте години ставала ли си? Бабата: - Да! Той: - Е за т’ва сега те болят краката.
Нане и Вуте трябвало да убият селския бик! Решили да го халосат с 10-килограмов чук по челото. Нане казал: Аз съм хуманист и не мога да го гледам докато го удрям. Затова Вуте ти го дръж за рогите, аз ще си сложа един чул на главата и ще го халосам. Ударил Нане първи път - свалил чула, а бика си стои?! Ударил Нане втори път - свалил чула, а бика си стои?! А на третия път Вуте му вика: Ако ме халосаш още веднъж по главата, да знаеш че ще опущим бико...
На един кораб пътували студенти. По едно време корабът катастрофирал. На най-близкия остров оцелели само трима студенти - от МЕИ, от ВИАС и студент по биология. Намерили ги местните канибали и им казали: - Ще ви ядеме. - А, как така ще ни ядете. - В казана и после ще ви ядеме. - Да ама така няма да е честно. Трябва да ни дадете някакъв шанс. Мислили диваците, мислили и накрая един от тях казал: - Който ни преброи овцете, няма да го изядем! Студентите се зарадвали и поискали веднага да им покажат овцете... Повели ги диваците към върха на една планина и като го стигнали, от другата страна се видяло цяло поле пълно с овце! Седнал студентът от ВИАС, смятал размера на полета, размера на овцете и какво ли още не, но накрая се отказал и канибалите го изяли... Седнал после и студентът по биология, смятал откога има овце, с каква скорост се размножавали и т.н., но накрая и той се отказал. Изяли го и него... Седнал накрая студента от МЕИ, помислил малко и казал: - Вие имате 19 456 410 овце! - А, как позна, бе? - Много просто, броиш краката и делиш на 4.
Студенти си говорят: - Знаеш ли, че нашия преподавател си говори сам със себе си.. - И нашия. Но не се усеща. Той мисли, че го слушаме.