Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Съседе, какво става? Тъща ти вече трети път този месец се трови с гъби! - Това е от проклетата склероза: готви ги за мен, а после забравя и яде!
Черен хумор 1,598 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баща омъжва дъщеря си и първата брачна нощ стои пред вратата и чака да разбере как е минала. На сутринта пита зета: - Е, как беше? Зета отговаря: - Тате нивляя бе нивляя. Бащата: - Земи тоя буркан с олио, топни го вътре и ше влене по-лесно. На следващата сутрин бащата пак пита: - Е, кажи ся зетко, как мина? Зета пак: - Тате нивляя бе, нивляя! Бащата: - Къде нивляя бе? Зета: - В БУРКАНА НИВЛЯЯ БЕ ТАТЕ! В Автобуса Баба към тийнейджър: - Младеж ще станеш ли да седна, защото ме болят краката? Той: - Ти на мойте години ставала ли си? Бабата: - Да! Той: - Е за т’ва сега те болят краката. Нане и Вуте трябвало да убият селския бик! Решили да го халосат с 10-килограмов чук по челото. Нане казал: Аз съм хуманист и не мога да го гледам докато го удрям. Затова Вуте ти го дръж за рогите, аз ще си сложа един чул на главата и ще го халосам. Ударил Нане първи път - свалил чула, а бика си стои?! Ударил Нане втори път - свалил чула, а бика си стои?! А на третия път Вуте му вика: Ако ме халосаш още веднъж по главата, да знаеш че ще опущим бико... На един кораб пътували студенти. По едно време корабът катастрофирал. На най-близкия остров оцелели само трима студенти - от МЕИ, от ВИАС и студент по биология. Намерили ги местните канибали и им казали: - Ще ви ядеме. - А, как така ще ни ядете. - В казана и после ще ви ядеме. - Да ама така няма да е честно. Трябва да ни дадете някакъв шанс. Мислили диваците, мислили и накрая един от тях казал: - Който ни преброи овцете, няма да го изядем! Студентите се зарадвали и поискали веднага да им покажат овцете... Повели ги диваците към върха на една планина и като го стигнали, от другата страна се видяло цяло поле пълно с овце! Седнал студентът от ВИАС, смятал размера на полета, размера на овцете и какво ли още не, но накрая се отказал и канибалите го изяли... Седнал после и студентът по биология, смятал откога има овце, с каква скорост се размножавали и т.н., но накрая и той се отказал. Изяли го и него... Седнал накрая студента от МЕИ, помислил малко и казал: - Вие имате 19 456 410 овце! - А, как позна, бе? - Много просто, броиш краката и делиш на 4. Студенти си говорят: - Знаеш ли, че нашия преподавател си говори сам със себе си.. - И нашия. Но не се усеща. Той мисли, че го слушаме.