Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
През зимата, един почерпил се рибар отишъл за риба. Пробива дупка в леда и чува глас: - Тук няма риба. Станал, преместил на няколко метра встрани и започнал да пробива друга дупка. Пак се чува: - Тук няма риба. На третата дупка пак така. Ядосал се и попитал: - Кой ми казва ,че тук няма риба? - Директорът на пързалката.
Рибари 6,695 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Така ми се иска да дойде за мен принца на белия кон! - Не, за мен по-добре без коня. - Ама защо? Толкова е романтично! - Аха, а на теб ти е малко, че този принц ще ти се качи на главата, че и на коня да трябва да му чистиш! През 1година след новата ера се събрал великият съвет на пазителите на свещения ГРААЛ: Санчо Панса, Рамбо, Бойко Борисов, Дейвид Бекъм, Зоро, Карлсон, Робин от Батман и Робин и Мечу Пух. И всеки предлагал различни скривалища каде да скрият ГРААЛА: Панса предложил да го подарят на Дон Кихот, Рамбо - да го дадат на Роки, Бойко - кметството в София, Бекъм предложил да го разиграят на футболно турнирче по двойки, Зоро - да го скрият в един от джобовете на седлото на Торнадо, Карлсон - да го сложат на някой покрив, Робин - спял тогава, и тогава всички в един глас казали: "Свирепий Пух ти какво мислиш?" И Пух ядосано отвърнал: "Оставето го тоа ГРААЛ, дайте да видим къде ще крием гърнетата с мед!" На бала поручик Ржевски танцува с Наташа Ростова. По някое време Наташа го пита: - Но поручик, какво правите с ръцете си по гърба ми? - Търся Ви циците. - Проверете отпред - палаво го подканя тя. - Там вече ги търсих. Лили Иванова инкогнито към радио Ереван: - Бихте ли ми казали какво е това "юбилей"? Радиото отговаря: - Това е когато има много цветя, а ти все още си жив! - Подсъдими, защо отнехте на потърпевшата часовника? - Исках да разбера колко е часа. - А какво, трудно ли беше да попитате? - Ами аз съм толкова стеснителен с жените!