Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една вечер два скелета се возят на мотор.Минавайки покрай гробищата возещият се казва на каращия:"спри за малко,ако обичаш,сега се връщам" и хлътва в гробищата.След малко идва,влачейки една надгробна плоча и казва:"извинявай,исках да си взема документите,че нещо много ченгета са плъзнали днес".
Семейни 3,346 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пациент при доктора: - Докторе, много ми треперят ръцете, как да се оправя? Постоянно падам с колелото… - Пиете ли? - Не бе, докторе. Повечето го разливам… Защо кондукторите не могат да работят на чейндж? Защото когато клиентите им дават пари, те ги късат и ги връщат! Реклама на крематориум: `За умрели при пожар - големи отстъпки!` Много обичам да гледам бокс. Харесва ми, че не бият мен... Студент починал и на небето Свети Петър го пита: - В рая не мога да те пратя. Кажи в кой ад искаш в "студентския" или в "стандартния". Студента отговорил: - Аааа досега съм бил в студентски ад на земята, искам в стандартния. Пратил го Свети Петър в стандартния ад. Там ядене, пиене, цигарки, мадами ... въобще лайф. Имало само един кофти момент: всяка вечер идвал един дявол и му забивал пирон в задника. Изкарал така една седмица студента и накрая не издържал. Отишъл при Свети Петър и го помолил да го премести в студентския ад. Съгласил се Свети Петър и го преместил. В студенския ад ядене, пиене, цигарки, мадами ... лайф, но най-важното вечер не идвал дявол да му забива пирони в задника. Прекарал студента 3 месеца така - много му харесало. Една вечер се появил един дявол с кофа пирони и го изкомандвал: - Айде колега, сесия!