Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един мъж казва на друг: - Представи си, роклята на Мерлин Монро са я продали за само за 27000 долара! - Какво искаш, секънд хенд е все пак...
Разни 1,434 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама старци разговарят за секса. Единият казва на другия: - Знаеш ли, открих средство за оправяне на жени и в нашата възраст, но не е виагра, а по-евтино. - Я кажи какво е, - веднага попитал другият. - Вземаш два молива и си го бинтоваш между тях, така, че гумичките на молива малко да стърчат. Вторият старец веднага го направил и отишъл в публичен дом да опита. Влязъл вътре, взел си дама и се усамотили с нея. Изведнаж от стаята се разнесъл страшен писък и викове. Всички се втурнали да видят дали няма издевателства над обслужващия персонал. Влезли вътре и виждат дамата да се превива от смях и да казва: - Виждала съм всякакви - и криви, и прави,и плоски, и кръгли, но на носилка да ми го носят за първи път виждам... Секс по телефона: - О, скъпи, аз лежа на дивана, а ти ме гледаш и започваш бавно-бавно да миеш чиниите. После се приближаваш, усещам дъха ти...О, как старателно минаваш с прахосмукачката, мили, по-бързо...Аааа! Чисто е! Толкова дълго чаках това! А сега си отпочини. Изхвърли кофата с боклука... Търся: СЕРВИТЬОРКА Хем хубава, хем работлива, хем паметлива Прибира се един мъж вкъщи и к’во да види...жена му с някакъв в леглото! - К’ъв си ти, бе?! К’во правиш при жена ми?! - Ами...аз съм лекар! От бърза помощ съм. На жена ви й прилоша и в момента й меря температурата. - Така ли?! - казал мъжът и извадил пистолет. Айде тогава вади внимателно термометъра и се моли да има цифри по него! В една стая, лежат мъж и борец и двамата в гипсови корита... Бореца пита: Абе ти, защто си тука? Човечеца: Ами бях забравил, че сина ми е монтирал на трабанчето турбо-двигател и си карам по магистралата с бясна скорост и по едно време "ТРЯС" и право в един ТИР... А ти защто си тук? Бореца: Ами карам си аз BMW-то и по едно време някав ме подминава с трабанче... мисля си сигурно сам стигнал вече... и слезнах...