Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Наркоман стои посред зима до отворения прозорец на стаята си. Влиза майка му: - Ама какво правиш! Затвори прозореца! - Защо? - Ами виж колко е студено навън! - И като затворя, навън ще се стопли ли?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
При психиатъра. - Докторе, треперят ми ръцете. - Пиете ли? - Пиех. - Пушите ли? - Пушех. - Отдавна ли ги отказахте? - Не, току-що реших. - Виждате ли, организмът ви е изплашен!
Професионални
03.10.2017
3,215 прегледа
Следващ →
Още вицове
Началник се кара на подчинен: - Колко пъти ви казвам да не пиете в работно време! Вчера, когато бяхте трезвен, бях просто щастлив! - Вчера, шефе, бяхте щастлив, днес е мой ред!
Митничар се пенсионирал. Събрали се колегите му да решат какъв подарък да му вземат. Първият митничар предложил: - Да му вземем кола. Втория митничар отвърнал: - Не, той си има три, жена му също. И децата му си имат…. Да му вземем… един апартамент. Третия митничар: - Ама той има три апартамента, и вила и децата му имат… Абе, да му дадем да поработи една смяна извънредно? Първи и втори митничар: - Много е!
Хасан се прибира в къщи от работа и пиата Айшето: - Първо ще вечеряме, или ще правиме секс? А Айшето не мисли много и казва: - К’во кажеш Хасане..........пък после ще ядеме.....
Представител на Украинското правителство пита евронаблюдателите: - А може Русия просто да няма газ????
Доктор дава съвет на пациент: - И всеки ден взимайте по една гореща вана! На другия ден пациента връхлита в кабинета на доктора: - Не става, не мога да взимам всеки ден гореща вана… - Защо бе? - Защото на шестия литър ми става лошо…