Много пиян мъж се прибира вкъщи:
- Ж-ж-ена, много ми се чука, прави веднага челна стойка!
- Защо пък челна стойка?
- Толкоззз съм пиян, че не мога да го вдига, затуй ще ти го спускам!
Отива един при шефа на цирка:
- Мога да правя един супер номер. Качвам се най-горе по купола и от там скачам надолу с главата без никакви предпазни
средстава. Ставам и се покланям на публиката. Ще ме вземете ли?
- А колко ще искате за това?
- Триста долара за всеки скок.
- Трябва да се види.
Отиват в цирка, качва се онзи и скача, както казал - страшен удар долу на земята, едвам става на крака.
Директора:
- Не е зле. Значи триста долара.
- Три хиляди.
- Как три хиляди? Нали казахте първо триста.
- Тогава още не бях пробвал...