Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива един при шефа на цирка: - Мога да правя един супер номер. Качвам се най-горе по купола и от там скачам надолу с главата без никакви предпазни средстава. Ставам и се покланям на публиката. Ще ме вземете ли? - А колко ще искате за това? - Триста долара за всеки скок. - Трябва да се види. Отиват в цирка, качва се онзи и скача, както казал - страшен удар долу на земята, едвам става на крака. Директора: - Не е зле. Значи триста долара. - Три хиляди. - Как три хиляди? Нали казахте първо триста. - Тогава още не бях пробвал...
Професионални 3,176 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели си говорят: - Пешо, след седмица се пенсионирам, толкова съм изморен, че първия месец от пенсията ще седна на люлеещия си стол и нищо няма да правя. - А после? - А после ще почна да се люлея. В България е най-добре да си песимист - или си винаги прав, или в много редки случаи си приятно изненадан. - Тате, когато порасна, ще стана известен певец! - Да чукнем на дърво! - Или художник... - Да чукнем на дърво! - Не, ще стана известен писател! - Да чукнем на дърво! - Тате, но защо трябва все да чукаме на дърво? - Защото сме кълвачи с теб, сине! Говорят си двама приятели: - Я какви бузи си направил, и как ти се е изпънала кожата след отпуската на морето. Добре са ви хранили? - Не. Просто по два пъти на ден трябваше да надувам дюшеците и лодката с уста. В израз на своето човеколюбие, Чък Норис дарил на Медицинският университет 6000 мъртви тела за научни изследвания.