Бракоразводно дело.
Съдията:
- И сега - към мъжа - какво ще разделяте?
Мъжа:
- Еми имаме една къща, мъща. Имаме и една кола, мола. Може и децата, мицата.
Съдията:
- Добре на жена ти - децата, а на тебе мицата. На нея къщата, а на тебе мъщата. На нея колата, а на тебе молата.
Мъжа:
- Аве и ти си един съдия, мъдя!!!
- Какви са ви мотивите за развод?
- Жена ми ме нарече глупак.
- При какви обстоятелства стана това?
- Прибирам се у дома, а тя лежи в кревата с любовника си, гледа ме и казва: "Учи се глупако, как да любиш жена си".