Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Скъпи, снощи хапнах след шест часа, наругай ме. - Изгори от срам, чудовище мазно!
Семейни 3,065 прегледа
Следващ →

Още вицове

Напушила се жабата, плува си в езерото и среща бобъра: - А, бе Жабо, какво правиш? - Махи, Бобър, напуших се и ми е много яко. - Е-е-е, ще може ли и аз? - Няма проблеми, само да не забравиш, като си дръпнеш, да задържиш преди да изпуснеш. - ОК, ще задържа. Дръпнал си бобъра и се понесъл по водата, но както си се носел, се блъснал в хипопотама. - Гледай къде плуваш, бе! Не ме ли видя? - казал хипопотама. - Sorry, друже, ама с жабата се напушихме и сега ми е супер яко. - Е-е-е, дали ще може и аз да се напуша? - Е, ми сигурно?! Ходи при жабата, тя ще ти даде. Тръгнал хипопотама и скоро намерил жабата, но точно преди да я попита, тя го погледнала ужасено и започнала да крещи: - Какво правиш, бе бобър!?! Изпуска! Изпускай! Борец се тегли на кантар, другия до него се рови в таблиците: - Лелее, брато, наеш ли колко требе да си висок за теа килограми? - Колко? - Седем метра. Излита изтребител "Фантом". Говори си с диспечерската кула: - Първи, тук осми, насочвам се за излитане. - Разбрано, записвам. - Първи, тук осми, излетях. - Разбрано, записвам. - Първи, тук осми, на вражеска територия съм вече. - Разбрано, записвам. - Първи, тук осми, срещу мен лети "Миг-31". - Разбрано, отписвам те. Какво си мислят музикантите в една група докато свирят? Барабанистът: Леле какъв завързан и готин ритъм свиря и какви брейкове праскам! Китаристът: ...а леле майко какви жици, какви рифове праскам - всички мацки са мои! Вокалът: Пея като змей - височини, низини - жесток съм, нема проблеми с мадамите! Клавиристът: Леле какви пръсти кърша, кви сола, хармонии - мамата си трака! Басистът: До-до-до-до, сол-сол-сол-сол... Здрасти Принцесо, ако изпееш "си" на втора октава, обещавам ти, че те чака една страхотна и незабравима нощ... (Съобщение на пейджър) Звънни да ти пусна кучето отгоре! По-бързо! Веднага! (Съобщение на пейджър) ...и да знаеш, че ако телефонът не ти звъни, това съм аз, който не ти се обажда!!! (Съобщение на пейджър)