Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между приятелки: - Къде изкара отпуската? - В Париж. - О! Донесе ли нещо? - Не знам, още не съм ходила на доктор.
Семейни 3,134 прегледа
Следващ →

Още вицове

Надпис на вратата на къща: "Кучето не е зло. Но има много слаби нерви." Седи младото семейство на маса с възрастни родители и коментират как най-лесно се оправят нещата в едно семейство. Накрая питат свекъра, как е било по тяхно време: - Е па, сите си знаехме - Има-нема защо, на жената в петок по един зад врато. В болницата. Доктора към пациента: - За стотен път ви повтарям: амнезия не се лекува така лесно!!! - Мъжът ми е голям гад! - Защо? - Ами помолих го да ми даде 100 лева да ида до фризьорския салон. Той ми вика - за какво ще ходиш? Казвам му - да се разкрася малко. А той ме погледа, погледа, и ми даде 500 лева. Какво казваш като срещнеш бурканче с мед на улицата? Ахмед! Как се казва човек който яде на килимче? Килиманджаро. Как е дърт циганин? Романтика. Какво е двуклетъчно? Жена с мобифон. Какво е опит за изкуствен интелект? Жена пред компютър.