Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Сър Джеймс и сър Джон си говорят на чаша уиски пред камината: - Джон, Коледите са хубаво нещо! - Аз мисля, че сексът е по-хубаво нещо. След половин час размисъл сър Джеймс отговаря: - Да, но Коледите са по-често...
Любими Герои 3,031 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ще се развеждам с жената. Вече шести месец не говори с мен... - Опомни се, бе човек! Къде ще намериш друга такава жена?! Един гърбав човек вървял през гората. Изведнъж пред него се появило джудже и казало: - О, ти си имаш гърбичка! Щрак - нямаш гърбичка! - щракнало с пръсти джуджето и гърбицата на човека изчезнала. Прибрал се той щастлив и разказал за джуджето на свой познат, който бил без ръка. Отишъл безръкият на същото място и наистина там било джуджето. Като го видяло, то казало: - О, ти си без ръчичка! Щрак - ето ти една гърбичка! В гората организирали маскен бал. Чуди се Баба Яга какво да облече и си вика: - Абе, какво да се обличам, май гола да отида, то като мен друга не може да има! - Минава на другия ден Зайо и гледа Баба Яга седнала на едно дърво: - Баба Яго, какво е това дето си го облякла? - Костюма за бала, Зайо. - Е, хубаво де, ама да го беше поизгладила... Искам хронично здраве, прогресиращо щастие, рецидивиращ успех, хипертонична заплата и вечно бременна сметка без опасност от аборт! - Защо тази работна седмица ще е три дни, а следващата ШЕСТ дни, вместо тази да е четири и следващата пет? - За да знаят хората, че правителството е "по-умно" от тях... --- - Защото Станишев и Масларова никога не са работили на цял работен ден... --- Черпя бира, който даде смислено обяснение за отработването :-), или виц ;-) --- - Защо има отработвания в събота ( в нормалния свят няма такова нещо)? - Носталгия по ленинските съботници...