Алекс Фъргюсън попрекалил с виното и заспал на резервната скамейка. По едно време се събужда целия в пот и гледа над него седи Бербатов: Малее, Мите ако знаеш какъв кошмар сънувах- паднахме от Сити с 1-6!!! А Бербатов спокойно му отговорил: Не сте сънували, Сър, това беше вчера, а сега ще може ли да станете за да продължа тренировката си?
Сър Джеймс и сър Джон си говорят на чаша уиски пред камината:
- Джон, Коледите са хубаво нещо!
- Аз мисля, че сексът е по-хубаво нещо.
След половин час размисъл сър Джеймс отговаря:
- Да, но Коледите са по-често...