Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две блондинки беседват за брака: - Струва ми се,- казва едната,- че бракът прилича на мираж в пустинята: с дворец, палми и камила. Първо изчезва дворецът, след това палмите и оставаш само с камилата.
Блондинки 3,113 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджия спира автомобил,ще проверява шофьора за алкохол. Подава му апаратчето: - Духай! - Няма! - Духай, бре! - Няма! - Отказваш да духаш? ! - Не, ама хайде поне първо да се целуваме... Относно виртуалното общуване.. Реших един ден с всички, които са ми в листата в ICQ-то да отговарям само с картинките..До обяд от двадесет човека само трима бяха забелязали... Имало едно време едно малко вулканче, и една мама вулканка. Как се обръщало малкото към нея? - Мамо! Мъж и жена празнували сребърната си сватба. Седнали в един бар, поръчали си по едно питие, чукнали се и... кой какво си мислел: Жената: "За 25 години го научих да пере, да готви, да шие, отказа цигарите, спря пиенето, работи по 4 часа след работа... Какво повече мога да искам!" Мъжът: "Ако бях я утрепал още на първата година, сега щях да съм излязъл от затвора!" Съдят 75-годишна баба. Тя обяснява: - Седя си аз, в парка на една пейка, и до мен сяда един младеж. Почва да ми хвърля закачливи погледи, примъква се към мен, пуска ми ръка, почва да ми шепне нежно, казва че ме обича, посяга да ми разкопчае блузката. И аз стоя, какво да правя, от толкова години не съм била с мъж. А, той изведнъж става и казва: - Честит първи април! - Е, как да не го застрелям?