Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прибира се един мъж вкъщи и к’во да види...жена му с някакъв в леглото! - К’ъв си ти, бе?! К’во правиш при жена ми?! - Ами...аз съм лекар! От бърза помощ съм. На жена ви й прилоша и в момента й меря температурата. - Така ли?! - казал мъжът и извадил пистолет. Айде тогава вади внимателно термометъра и се моли да има цифри по него!
Семейни 3,326 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Някога бях преуспяващ лекар - разказва в купето на влака един мъж, - имах голяма практика, бях много богат, но само една незначителна грешка разгони всичките ми клиенти. - И каква беше тя? - Ами когато попълвах едно свидетелство за смърт се разсеях и поставих своята фамилия в графата "Причина за смъртта". В родилния дом се раждат деца на Хески , Оуен и Сиймън. Идва доктора и им казва: - Родиха се 3 здрави дечица, но ги объркахме, не знаем кое на кой е. Елате си ги разпознайте. Тогава Оуен се втурва и грабва негърчето. Хески вика след него: - Чакай бе, това е моето дете! - По-добре негър, отколкото артилерист! - тичайки се провиква Оуен . Мъж води жена си на лекар. След прегледа, лекарят го вика в кабинета и му казва: - Не ми харесва жена ви.... - А на мен, да не би да ми харесва! Ама знаеш ли, колко мангизи има баща й... Ако ми забранят да пиша на български с латински букви в знак на протест ще пиша на английски с български букви. Мутра си купил супер джип и решил да го изпробва, за да види как върви. Вдигнал той 120 км/ч и еидял в огледалото за задно виждане някакъв Вартбург го застига. Мутрата се подразнил от този факт и вдига 140км/ч. Колата обаче не отстъпва и бързо настига джипа. Мутрата вече се ядосал страшно много. Смачкал газта и отпрашил със 240км/ч. Тъй, ама Вартбурга на 2-рата минута го духнал и заминал далеко напред. 20км. по-нататък, до една чешма, мутрата видял Вартбурга, а от него слиза Чапаев. Без да му мисли много, веднага ударил спирачките и отишъл при шофьора на старата кола и го запитал: -Мой човек, тая кола с к’ъв двигател е? -А, ми че от ’де да знам. -Добре де, на какво върви? Какво му наливаш? -Какво ли не? Вода-вода, ракия-ракия, водка-водка. -Добре де не наливаш ли Дизел?-зачудил се мутрата -Ся ’щи кажа.-казал Чапаев. Отворил предния капак на колата и попитал: -Петка, ти нафта пиеш ли?