Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Бихте ли казали колко е часа? - Колко е часа. - Благодаря.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Лудост е всеки път да правиш едно и също нещо и да очакваш различни резултати.
Бисери
03.10.2017
2,836 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вчера ми се случиха 4 гадни неща... 1: Гаджето ми каза да спра да играя на игри. 2: Скъса с мен. 3: Блъсна я автобус 4: Взеха ми книжката за автобус
Един алпинист тръгнал да изкачва една много стръмна, почти отвесна скала. Изкачил я той едва-едва и на върха видял един йога, който висял с една ръка от ръба, а с другата държал книга, която четял. Алпинистът го попитал: — Абе казват, че вие йогите можете всичко. Вярно ли е? Йогата се пуснал от скалата, прелистил следващата страница, хванал се пак и казал: — Лъжат бе!
Две армии стоят, насочили оръжията си една срещу друга. — Господа, стреляйте първи – благородно предлага лейтенантът на френските мускетари. — Не, господа. Стреляйте първи вие – отговарят англичаните. — Стреляйте първи, господа – настояват французите. — Не, вие – упорстват англичаните. — Стреляйте, господа – продължава да ги призовава лейтенантът. — Не, господа, вие – държат на своето англичаните… Започваше осемдесет и седмата година на Стогодишната война…
Двата елемента, които се срещат най - много във Вселената: водород и глупост.
Турската конституция е променена,и вече може да се влиза със забрадки в учебните заведения, опозицията също е съгласна,но само при условие, девойките да са облечени в прозрачни шалвари.