Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Реклама: Вълкът искал да изяде Червената Шапчица, но премислил... Презервативи "Дюрекс" - най-добрата приказка.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Докторе,добре ли съм? - Аз съм джипи,питай психиатъра !
Професионални
03.10.2017
3,001 прегледа
Следващ →
Още вицове
Прибира се жена в къщи и от вратата я посреща щерка и с думите: - Мамо, мамо.. днес си играех на криеница във вашата спалня и точно се бях скрила в гардероба,когато татко влезе с леля Ленче от 3-ия етаж и почнаха да се прегръщат и целуват.. Тук майка и я прекъснала с думите:-Миличко, изчакай да се прибере баща ти и тогава ще ми разкажеш всичко. Прибира се бащата и жената го посреща от вратата:-Простак!Напускам те!Искам развод!!! - Ама мила, какво се е случило..?! Влязло детето и започнало разказа: - .. днес си играех на криеница във вашата спалня и точно се бях скрила в гардероба,когато татко влезе с леля Ленче от 3-ия етаж и почнаха да се прегръщат и целуват....точно както мама и чичо Пешо направиха миналото лято..!
Крадец на сина си: - Бия те не за това, че си откраднал сладките от кухнята! Бия те, защото си оставил навсякъде отпечатъци!
Шерлок се събужда и тръгвайки към кухнята за кафе минава през хола и там заварва Лотсън Ш -Лотсън , цяла нощ си гледал порно ! Л -Как познахте сър? Ш -1-во са ти зачервени очите. Л -Да това е така , и 2-ро Ш -И 2-ро аз друго освен порно нямам !
Пристигнала японска делегация от Сузуки в Русия по покана на АвтоВАЗ. Срещнали се директорите на двете компании: - Ние произвеждаме автомобили. - започнал разговора японецът. Руснакът отговорил: - И ние с това се занимаваме. - Имаме над 100 завода. - продължил японецът. - Ние също имаме над 100. - отвърнал руснакът. - При нас работят тридесет хиляди работника. - При нас също толкова. Японецът казал: - За нас работят шест инженера. Руснакът се замислил: "Ако кажа, че имаме 200 инженера, ще стане много странно. Тогава ще кажа, че имаме седем инженера." - Ние имаме 7 инженера. На следващия ден те се срещнат отново и японецът е с червени очи. - Цяла нощ не съм мигнал! - оплаква се японецът. Постоянно мислех с какво се занимава седмия инженер?
След като министъра на правосъдието обяви, че корупцията е във всеки един от нас, днес премиерът Станишев разказа в интервю, че и той е давал подкупи на катаджиите. За вероятната причина може да се предположи - Сергей няма разрешение от КАТ да управлява мотор...това не е като държава да управляваш...