Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе,добре ли съм? - Аз съм джипи,питай психиатъра !
Професионални 3,001 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се жена в къщи и от вратата я посреща щерка и с думите: - Мамо, мамо.. днес си играех на криеница във вашата спалня и точно се бях скрила в гардероба,когато татко влезе с леля Ленче от 3-ия етаж и почнаха да се прегръщат и целуват.. Тук майка и я прекъснала с думите:-Миличко, изчакай да се прибере баща ти и тогава ще ми разкажеш всичко. Прибира се бащата и жената го посреща от вратата:-Простак!Напускам те!Искам развод!!! - Ама мила, какво се е случило..?! Влязло детето и започнало разказа: - .. днес си играех на криеница във вашата спалня и точно се бях скрила в гардероба,когато татко влезе с леля Ленче от 3-ия етаж и почнаха да се прегръщат и целуват....точно както мама и чичо Пешо направиха миналото лято..! Крадец на сина си: - Бия те не за това, че си откраднал сладките от кухнята! Бия те, защото си оставил навсякъде отпечатъци! Шерлок се събужда и тръгвайки към кухнята за кафе минава през хола и там заварва Лотсън Ш -Лотсън , цяла нощ си гледал порно ! Л -Как познахте сър? Ш -1-во са ти зачервени очите. Л -Да това е така , и 2-ро Ш -И 2-ро аз друго освен порно нямам ! Пристигнала японска делегация от Сузуки в Русия по покана на АвтоВАЗ. Срещнали се директорите на двете компании: - Ние произвеждаме автомобили. - започнал разговора японецът. Руснакът отговорил: - И ние с това се занимаваме. - Имаме над 100 завода. - продължил японецът. - Ние също имаме над 100. - отвърнал руснакът. - При нас работят тридесет хиляди работника. - При нас също толкова. Японецът казал: - За нас работят шест инженера. Руснакът се замислил: "Ако кажа, че имаме 200 инженера, ще стане много странно. Тогава ще кажа, че имаме седем инженера." - Ние имаме 7 инженера. На следващия ден те се срещнат отново и японецът е с червени очи. - Цяла нощ не съм мигнал! - оплаква се японецът. Постоянно мислех с какво се занимава седмия инженер? След като министъра на правосъдието обяви, че корупцията е във всеки един от нас, днес премиерът Станишев разказа в интервю, че и той е давал подкупи на катаджиите. За вероятната причина може да се предположи - Сергей няма разрешение от КАТ да управлява мотор...това не е като държава да управляваш...