Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Турчинът си купил мотор и решил да повози Бай Ганя. Качили се двамата и турчинът вдигнал 100 км/ч и попитал Бай Ганьо: - Бай Ганьо, напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Бай Ганьо, напика ли се? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Бай Ганьо, напика ли се? - Да. На другия ден Бай Ганьо си купил мотор и решил и той да повози турчина. Качили се, Бай Ганьо вдигнал 100 км/ч и попитал турчина: - Напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Напика ли се сега? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Напика ли се вече? - Да. - А сега се и насери щото немам спирачки.
Бай Ганьо 7,209 прегледа
Следващ →

Още вицове

Омъжила се една девойка и още първия ден съпруга и казал: -Аз имам някои принципи, които искам да се спазват -сутрин има ме няма ме , в 7 часа закуската да е готова. На обяд има ме няма ме, обядът в 12. 30 часа да е готов. Вечер има ме няма ме, в 20 ...часа вечерята да е готова. А момичето казало: -Аз имам само един принцип -вечер в 20 часа има те няма те, секса започва. - Жена, какво пишеш? - Писмо на децата. Пиша им, че вече оздравяваш. Между другото, как е правилно да се пише - погрибение или погребение? Месецът на любовта се пада най-краткия месец от годината... Киркор и Гарабет отиват на представление в Русия... амаа на т`ва представление пускали само кореспонденти. Киркор сложил една точка по средата на името си (Кир.Кор) и станало Кирковски Кореспондент, пак Гарабет дет да я слагал таз точка нищо не излизало. Настанили Киркор както подобава, а Гарабет го изръчкали на арената, дали му една шпага и червено наметало и му пуснали един бик... Бягали, праили, стрували, по едно време бикът се подхлазва и Гарабет го намушква със сабята... След представлението Киркор пита Гарабет: - Абе, Гарабет, аз ко бях на твое място щях да се насера от страх... А Гарабет: - Ми, ти, на кво си мислиш че са подхлъзна бика!? Една жена си загубила очилата в тъмнината и стояла под една лампа. Един полицай минал и я попитал: - Какво търсите? - Загубих си очилата. - А къде паднаха? - Ей там. - А защо ги търсите под лампата? - Защото тук е по светло.