Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Интервю с лауреат на Нобелова награда. Журналист го пита, как протича процеса "научни размишления". Ученият отговаря: - В лабораторията, в библиотеката... Журналистът го прекъсва: - А вкъщи продължавате ли да мислите? Как стигате да откритията? - Добре, ето ви един пример - в продължение на дълги години с жената беше така - лягаме си, а тя ми казва, че нещо я боли главата. И аз разбира се, размишлявах върху проблема. И ето, че един ден открих.. Журналиста: - Окрихте някакъв супер-аналгин? - Не, открих, че съседката никога не заключва вратата.
Разни 1,696 прегледа
Следващ →

Още вицове

Третокласник пита младата си учителка: - Г-жо,вие станахте учителка,по призвание или заради заплащането? - Задай същият въпрос на кака си,когато закъснява нощем. Какво е общото между костенурката и блондинката ? И двете са безпомощни по гръб. Полицай отива на бръснар. Бръснаря го пита: - Господин полицай, какъв се пада на баща ми другия син? Полицаят помисли, помислил и не могъл да се сети. Бръснарят му казал: - Абе господин полицай, брат ми се пада, брат! Излязъл полицаят и срещнал свой колега. Попитал го: - Какъв се пада на баща ми другия син? Помислил, помислил и не можал да се сети. - Абе будала, на бръснаря брат бе! Влиза един човек във фризьорския салон и сяда на стола. Фризьорът го пита: - Как да ви подстрижа? - Ами, от ляво - много ниско, почти голо. Отдясно - по-дълго, ама на вълни. На врата - на степени. Отгоре на главата косата да стърчи във всички посоки, а точно на средата една дупка, колкото монета от 5 стотинки. Фризьорът го гледал, мислил и накрая казал: - Братле, аз така не мога. Другият скочил от стола и взел да го налага: - Не можеш, а? Не можеш... А миналия път как можа? Прибира се Иванчо от училище и с влизането си вкъщи нахълтва в стаята на родителите си, които правят секс. -Тате, какво правиш? -Пращам влака от София за Варна сине. Иванчо излиза и се отправя към стаята на брат си. Отваря и що да види? Брат му е? е гаджето си. -Бате, какво правиш? -Пращам влака от Варна за София. -Иванчо излиза от стаята, влиза в килера и започва да си лъска бастуна. Баща му и брат му чуват странни звуци идващи от килера и отиват да проверят какво става. -Иванчо, какво правиш? -попитали те -Бия телеграма, че влаковете ще се сблъскат.