Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Марийка бременна ще ражда скоро. Няколко дни преди термина й се появява на сън Господ, който й казва: Ще направя така, че когато раждаш, половината болка ще изпитва бащата на детето! След два дни в родилния дом Иванчо отива да види за първи път бебето. Марийка го пита: Как спа завчера, когато раждах през ноща? Уфф, още ме боли главата, въобще не спах! Що, да не те болеше нещо? Не бе, нищо ми нямаше, ама Гошо комшията имаше някаква криза, викаше през нощта, като че раждаше...
Иванчо и Марийка 2,140 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж отишъл на море по време на отпуската. Легнал на плажа и му станало толкова приятно от леко парещите лъчи на слънцето и звука от вълните та взел, че заспал под чадъра. Като се събудил, ужасна болка го пронизвала надолу от кръста - сянката се била изместила, цялата кожа по краката му била изгоряла и имала по-червен цвят даже и от лицето на разпален комунист по време на партийно събрание. Качили го в "Бърза помощ" и директно в най-близката болница. Лекарят го погледнал, видял колко критично е състоянието му, помислил малко и предписал рецепта, която съдържала дефламол, тоалетно мляко, цял куп лекарства и на последно място виагра. Санитарят го погледнал учудено: - Докторе, за лекарствата ясно, ама за кво му е тая виагра... той и без това не е в състояние да се движи, та камо ли да прави секс. Докторът го погледнал изпод вежди и отговорил: - Как защо му е виагра - за да не може чаршафът да му опира в кожата на краката! - Какъв е резултатът, докторе? Ще мога ли да имам деца? - Да, разбира се! Обаче при условие, че няма да ревнувате съпругата си. Баба и Дядо гледат порно в късните часове по кабеларката. Цял час от екрана партньорите показват различни сексуални техники. На Дядо вече му доскучало и казал на Баба: - Бабо, гаси вече, че не мога да заспя! - Чакай, бе Дядо, чакай още малко да видя дали ще се оженят... Двама пенсионери си говорят в парка: - Наборе, ти помниш ли като ни туряха бром в чая като бяхме войници? - Ам ти що питаш чак сега? - Ами щото взе да ме хваща брома..... Отива в магазина малко момиченце и казва на касиерката: - Вчера сте се объркали с пет лева с моето ресто. - Късно идваш, момиченце, трябваше вчера веднага да ми кажеш. - Ок, ще задържа парите за себе си.