Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Кой е човекът, който е най-големия враг на Генералния секретар на столична община - Бойко Борисов? Това е снежния човек!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Всъщност няма никаква криза. Просто програмистите най-после са намерили грешката в програмата, която водеше до безкраен ръст на цените на акциите и на нефта.
Програмисти
03.10.2017
3,317 прегледа
Следващ →
Още вицове
Добрият любовник е като добрия прах за пране - прониква в дълбочина, мирише хубаво и не оставя следи...
Двама приятели си пишат в Скайп: - Аре се видим утре да пием по кафе? - Егати, ти си първият човек, който успя да напише "бира" с четири правописни грешки.
На един процес на всички им било много скучно и един циганин казал на съдията: - Целуни ме по задника! Съдията му отговаря: - Вън, ама веднага вън, излизай!!! Циганина казва: - Ее не не тука всички да видят!
Майка идва на гости при дъщеря си. Още от вратата започва с въпросите: - Какво става с тебе? Изглеждаш зле. - Нищо ми няма, мамо. Всичко е наред. - Ти майка си не можеш да излъжеш. На мен всичко ми е ясно, това е заради мъжа ти. - Няма такова нещо, мамо. - Заради него е, знам аз. Лягаш си вечер уморена, боли те главата, а той почва да те тормози, защото мисли само за чукане.... - Не е в това причината, мамо. - Не е в това? А, ясно. Той иска от теб да правиш всякакви извращения в секса... - Защо пък извращения? - Защото всичките са една стока. Ако не са извращения, то той иска да те чука по десет пъти на вечер... - Нищо подобно, мамо... - Не? Странно! А къде е сега тоя евнух...
- Що не се бръснеш? - Нямам си момиче, заради което да се бръсна.... - А за себе си? - За себе си купувам бирички.