Пътували мъж и жена във влака със сина си и негов приятел. Гробна тишина и изведнъж мъжът се хваща за шията, опулва очи и започва да се задушава, гърчейки се на пода.
- Кххх... кккххх...
Жената се разридава бурно и започва да си скубе косите, а мъжа с доволна физиономия си сяда обратно на мястото. Другото момче се позачудило, но когато това се повторило още няколко пъти решило да пита сина какво им става на техните.
- А, споко, нищо им няма... Сестра ми се обеси миналата седмица и тате още бъзика мама...
Асан и Айшето имали много деца и Асан отишъл при доктора.
- Абе докторе, децата много, к’о дъ пра’я.
- Ами като ще свършваш го вади отвънка.
- Абе докторе, аз кат’ ш’е свършвам ми иди целия да са навра вътре, а ти "вади го отвънка"..