Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Госпожице, какво е това дебелото дето четете? - Медицинския ми картон... - Ой, извинете, струва ми се, че жена ми ме вика!
Разни 2,596 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж казва на доктора: - Докторе, струва ми се, че страдам от слабоумие. - А защо решихте така? - Това вече не мога да го проумея! Надпис в WC: Умоляват се посетителите да не стават преди края на представлението! Двама третокласници си говорят: - Абе, как се пише буквата а. - Ти си голям тъпанар бе, като кльомба, ама без кръгчето! - Вчера се върна от фирменото парти пияна, свалих ти ботушките, казах ти сто комплимента, търпеливо изслушах кой какво е направил, колко тъпа е Нели Стефанова, три пъти изтанцувах с теб твоята любима песен от "Мръсни танци", два пъти те изчуках, по твой каприз отворих шампанско, някак си успях да те сложа да спиш, галих ти косите. Сега аз се връщам от фирмено парти и какво?... Дълги разбори, защо толкова късно и защо яката ми мирише на парфюм, после точилка по главата и "Върви на майната си, пиян добитък", и "С теб не разговарям"... Това ли е равноправието?!... Един зевзек отива при един полицай и го пита: — Г’син полицай, на един полицай може ли да се каже „говедо“? Полицаят ядосан: — Не! Как ще може! — Ами на едно говедо може ли да се каже „г-н полицай“? Полицаят се замисля и казва: — Може, разбира се! — В такъв случай довиждане, г-н полицай.