Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо в Столичния общински съвет искат да въведат гласуване с електронни карти? - За да могат и те да гласуват, като депутатите с чужди карти.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Госпожице, какво е това дебелото дето четете? - Медицинския ми картон... - Ой, извинете, струва ми се, че жена ми ме вика!
Разни
03.10.2017
2,596 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж казва на доктора: - Докторе, струва ми се, че страдам от слабоумие. - А защо решихте така? - Това вече не мога да го проумея!
Надпис в WC: Умоляват се посетителите да не стават преди края на представлението!
Двама третокласници си говорят: - Абе, как се пише буквата а. - Ти си голям тъпанар бе, като кльомба, ама без кръгчето!
- Вчера се върна от фирменото парти пияна, свалих ти ботушките, казах ти сто комплимента, търпеливо изслушах кой какво е направил, колко тъпа е Нели Стефанова, три пъти изтанцувах с теб твоята любима песен от "Мръсни танци", два пъти те изчуках, по твой каприз отворих шампанско, някак си успях да те сложа да спиш, галих ти косите. Сега аз се връщам от фирмено парти и какво?... Дълги разбори, защо толкова късно и защо яката ми мирише на парфюм, после точилка по главата и "Върви на майната си, пиян добитък", и "С теб не разговарям"... Това ли е равноправието?!...
Един зевзек отива при един полицай и го пита: — Г’син полицай, на един полицай може ли да се каже „говедо“? Полицаят ядосан: — Не! Как ще може! — Ами на едно говедо може ли да се каже „г-н полицай“? Полицаят се замисля и казва: — Може, разбира се! — В такъв случай довиждане, г-н полицай.