Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Архимед постоянно е ходел гол, благодарение на което е изобретил махалото.
Разни 1,964 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Бленд-а-мед - за здрави, бели и чисти зъби! - А какво да правят тези, на които са им болни, жълти и мръсни? Питат студентка: -Каква е разликата между преподавател, асистент и трамвай? - Между преподавателят и асистентът няма разлика, а под трамвай още не съм лягала. „Скъпа моя, обичам те! Така, както обичам Арсенал и Лацио! Липсваш ми, както "А" група през зимната пауза! Желая те така силно, както Арсенал желаят Шампионската лига и както Гонзо желае да бие дузпа на Бате Борисов! Опияняваш ме така, както българска водка Юсеф Рабех и ирландско уиски Пол Гаскойн! Ти си по-страстна и от Вили Вуцов по време на мач! Без теб живот няма, както няма и Пловдив без Ботев! Когато си до мен, краката ми се разтреперват като на Ники Михайлов срещу Вердер! По-красива си от Бекъм и Роналдо и по-нежна от Алън Смит и Гути! Не мога без теб, както Иван Иванов без Иван Караджов! Обичам те - няма спор, но обичам и приятелите си, които ме чакат пред телевизора, обичам и студената си бира, обичам и футбола! Затова днес на 14 февруари ще съм с другата моя любов - футбола, а с теб ще бъда цял живот! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! Лъвът в софийската зоологическа градина умрял и изпратили един самолет да докара друг лъв от Африка. Взели един лъв в клетка и го карат за София, но на връщане самолета се развалил и кацнали в пустинята да го оправят. Минали един, втори, трети ден и на лъва определената дажба храна свършила. Той търпял, търпял, не могъл да стои гладен, разбил клетката, видял механика и му казал: - Ще те ям. А, механика му казал: - Ако се развали самолета няма кой да го направи и ти пак.. Минал по-напред, видял пилота: - Ще те ям. - Ако ме изядеш като няма кой да кара самолета пак долу... Оклюмал се лъва, тръгнал обратно към клетката, но срещу него се задала стюардесата наперена. Лъва казал: - Охо, поне теб мога да изям. А, тя му отговорила: - Ако искаш теб да те е*ат тия двамата до София яж ме. Двама студенти в Техническия се срещат. Единият се обръща към другия: - Чудесно колело. Откъде го имаш? - О, - отвръща другия - вървях си оня ден и пред института една красавица на колело изскочи пред мен, слезе от него, хвърли дрехите си на земята и каза: "Можеш да имаш каквото поискаш от мен!" Първият студент го потупва по гърба и казва: - Правилен избор! Дрехите й едва ли щяха да ти станат!