Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Дете пита баща си: - Абе тате, съседа от ляво взима 320лв. заплата и едвам свързва двата края. Съседа отдясно взима 220лв. и яде хляб и сол. А как ти като взимаш 180лв. имаме всичко - уиски, луканки и т.н.? - Ами много просто тати. Имам магическа пръчка и като махна всичко се оправя. На другия ден детето казва: - Абе тати, цяла нощ махам, ама нищо не става? - Каза ли вълшебните думи? - пита бащата. - Да бе. Абракадабра, нали? - Не бе, тати! "Документите и талона за проверка!"
Полицаи 4,007 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дядо Бог решил да разхвърля малко тъпанари из университетите в страната. Взел един самолет под наем и започнал акцията. Минали над Софийския. Помощникът попитал: - Дядо Боже, тук колко да хвърлим? - Пусни 2-3 хиляди! Изсипали ги. Минали над шуменския, помощникът пак пита: - Ами тук каква бройка да пуснем? - Айде да са 1-2 хиляди! - рекъл Господ. По едно време прелетели над ПУ "Паисий Хилендарски". - Господи, ами тук? - Абе ти луд ли си, бе? Та ние от тук ги товарим. Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо. Мястото на жената е в кухнята...Където седи в уютно кресло, пие хубаво вино гледа мъжа, който готви! Седи си на пътя котенце. Минава крава и му казва: - Я, какво си мъничко, пък вече с мустаци. Котенцето отговорило: - А ти каква си голяма, пък си без сутиен. "Именно труда на маймуните ме направи човек!" Олигарх от първобитно общинския строй.