Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Дави се млада жена. Спасителят Мич смело се хвърля във водата, бързо доплува до давещата се и й казва: - А сега се хванете за буя ми... - Съжалявам, господине, но аз съм порядъчна жена.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Майка към сина си: - Защо са ти червени очите? - Ами... пуших трева! - Я не ме лъжи! Пак си плакал, щото си пед*раст!
Семейни
03.10.2017
3,148 прегледа
Следващ →
Още вицове
Митко отива при баща си и пита: - Татко, можеш ли да пишеш и на тъмно? - Разбира се - отговаря бащата. - Тогава загаси лампата и ми подпиши бележника!
Мъж се събужда след пиянска нощ, главата му трещи, нищо не помни. Звъни по телефона: - Митко, снощи пихме ли у вас? - Пихме. - А у вас ли лимонът подскачаше по масата? - Какви глупости говориш? Звъни на следващия: - Пешо, пихме ли у вас? - Пихме. - А у вас ли лимонът подскачаше по масата? - Да не си се побъркал? Звъни на третия: - Ванка, снощи пихме ли у вас? - Пихме. - А у вас ли лимонът подскаше по масата? - Ти ли си бил, гад! Как можа да изстискаш канарчето във водката си?
Не обичам огледала. Постоянно ми показват някакъв небръснат урод, който даже не може да се облича като хората.
Два циганина седят на един диван в хола и гледат филма "Титаник". На края на филма единият възмотително започва да плаче. - Защо плачеш бе брато,да не ти стана мъчно за хората които се издавиха. - НЕ бе...... ГЛЕДАЙ КОЛКО МНОГО ЖЕЛЯЗО ПОТЪНА
Програмист се прибира вкъщи. Отваря пощенската кутия и намира вътре повиквателна за запас. Прочита я и казва: - А стига бе, тия не им ли писна да Spam-ят..