Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Всяко начало е тежко...казал крадеца и откраднал наковалня.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Знаете ли че... Мечо Пух е християнин. Ако беше мюсюлманин щеше ли да има за приятел една свиня!
Разни
03.10.2017
1,469 прегледа
Следващ →
Още вицове
Червената Шапчица стои на улицата и се опитва да хване такси. До нея спира лимузина, прозореца се отваря и един мъж пита: - Къде отиваш, Червена Шапчице? - Ами, бързам за радиото. Баба има рожден ден и искам да я поздравя! - Чудесно, красавице! Аз съм директор на радиото. Качвай се в колата и аз ще те уредя! Качва се Червената Шапчица в колата и радостно заявява: - Ах, колко съм ви благодарна, готова съм да направя всичко за вас. Мъжът това и чакал, отбил колата в близката горичка, разкопчал си панталона, извадил оная работа и казал: - Давай, Шапчице! - Ох, аз… не знам, ах колко се срамувам… за първи път ми е… много съм притеснена… - Спокойно, бе! Всички се стесняват първия път. - успокоява я мъжът. - Е, добре тогава! - съгласява се Червената Шапчица. Хваща инструмента, навежда се към него, въздъхва тежко, отваря уста и казва: - Скъпа бабо…
Най-големият демотиватор - наръчник "Как да се справим с импотентността" с твърди корици.
Става наводнение и пращат при дядо поп хора да го измъкнат. - Не - отказва попът, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси! Нивото се покачва и пращат лодка: - Дядо попе, ела бе! Още можеш да се измъкнеш! - Не, аз тук ще се моля на Господ... Водата вече залива църквата. Идва полицейски катер: - Дядо попе, последен шанс, качи се! - Не, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси... Попът се качил вече на камбанарията, идва хеликоптер: - Дядо попе, моля те бе човек, ще се удавиш! - Няма, няма, аз тук, горе, ще се моля на Господ той ще ме спаси! Всички си отишли, водата заляла всичко, с последни сили попът се е хванал за кръста на покрива на църквата и се моли: - Абе, Боже! Аз толкова Ти вярвах, така Ти се молих, защо не ми помогна? Отгоре се чува гневен глас: - Абе, идиот! Аз що транспорт изпратих за тебе!
Защо костенурките нинджа скачат винаги четирима на един ? - Защото учителят им е мишок.
Един мъж се прибира по рано вкъщи и вижда жена си с друг мъж и я пита: - Жено, той ли купи пералнята? -Да.-отвърнала жената. Тогава мъжът попитал отново: -А, мерцедеса той ли го купи? -Да.-отвърнала жената. -Ами, хладилникът и микровълновата фурна? -Да, и тях той купи. -Абе, жено завий човекът, че ще изстине!