На вратата се звъни.
- Кой е?
- Ние сме съседите от долните етажи.
- Какво има?
- От таваните ни тече!
- Сериозно?
- Бихте ли си затворили крана в банята? Че както тече, ще вземете да си намокрите краката, да се простудите, да хванете пневмония и да умрете... Пък ако не умрете, ние сме тук, за да ви извием врата!
Иванчо си седи на компютъра в къщи, поглежда през позореца а от вън Марийка бере лайка за чай по минижуп. Иванчо не могъл да се сдържи и си треснал една бърза чикия, след малко пак поглежда и кво да види Марийка се връща, не издържал и си треснал още една чикия. След 10 минути поглежда нашия през прозореца и кой да види пак Марийка, тогава не издържал излязъл на вън и викнал "Не ти ли стига бе ненаситнице? ? ? ? ? ? "