Село, на пейка седят момче и момиче.
Момичето:
- Ами аз да си ходя, а?
Момчето:
- Стой ма!
Минава един час.
Момичето:
- Да взема да си ходя, а?
Момчето:
- Седи ма!
Минава още един час.
Момичето:
- Тръгвам вече!
Момчето:
- Стой ма!
Момичето става и си тръгва. Момчето ядосано си хвърля цигарата с думите:
- Иииии, не иска да ми пусне, мама му...
Вълкът се надвесил над бабата на Червената шапчица и казал:
— Ще те ям! Избирай с какво – с кетчуп или с горчица?
— По-добре с телевизора, че след малко ми почва сериала.