Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Светът щеше да е по-хубав ако хората приемат критиката, така добре, както комплиментите.
Бисери 2,802 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мразя понеделник, вторник, сряда, четвъртък и половината от петък... Полунощ е! В малък бар има три миши дупки! От първата излиза френската мишка! Оглежда се за котарака, изтичва до бара, пак се оглежда, сипва си чаша вино, пие я, оглежда се и се прибира в дупката! От втората дупка излиза руската мишка! Оглежда се за котарака, изтичва до бара, сипва си една чаша водка, пие я, оглежда се отново и се пребира! От третата дупка излиза българската мишка! Оглежда се 3 пъти, отива до бара, пак се оглежда, пие 1, 2, 3, 4, 5 чаши ракия, оглежда се пак и въздъхва: - Ше го чакаме, д**ба и котака! в един магазин било излобжено специално огледало и ако застане6 пред него и излаже6 то те погла6та.Един ден пре този магазин застанали блондинка,4ернокоса и 4ервенокоса.4ернокосата казала -мисля 4е сам отслабнала.И огледалото я поглатнало.4ервенокосата казала -мисля 4е сам се разхобавила.И огледалото я поглатнало.Блондиката казала -аз мисля........И огледалото я поглатнало. Метеорологът на "Топлофикация" вече е предупредил за студеното време и сега Бойко Борисов ще се върне спешно от чужбина за откриването на отоплителния сезон. Веднъж при великият китайски мислител и философ Конфуции дошла на гости особено образована за онова време дама и му задала следният въпрос: - Кажи ми, о Конфуции защо когато една жена има много любовници, тя е подложена на обществено порицание, а когато един мъж има много любовници, то това повишава общественият му статус и подобрява авторитета му. Преди да и отговори, Конфуции сварил чай и сипал в 6 чаши. - Кажи ми - казал той след това - когато един чайник сипва запарка в шест чаши това нормално ли е ? - Да! - отговорила образованата дама - Ето виждаш ли - усмихвайки се отговорил Конфуции - а когато в една чаша сипват запарка шест чайника, това не е просто ненормално, това е неприятно и неестествено......