Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно момче се обажда на приятеля си: - Копеле, довечера сме у нас. Намерил съм две гаджета. Ще хапнем, ще пийнем и после нали се сещаш? - Готини ли са мадамите? - пита другият. - Абе, като пийнеш малко ... стават. Приготвили всичко за купона. На вратата се звъни, оня който не е видял мацките тича да отвори и: - Ееееееее, брато, чак толкова не мога да пия.
Други 1,878 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една баба пита войник: - По какво се различават войниците от партизаните? - Войнците нападат отпред, а партизаните - отзад. - Аха! Значи моят дядо е партизанин! Учителката пита: - Деца, от кой зеленчук ни текат сълзи? Иванчо вдига ръка. - От картофите, госпожо! - Как така от картофите? От лука, Иванчо! - Госпожо, вас никого ли не са ви Уцелвали с картоф по главата? Срещат се две блондинки. Едната казва на другата: - Снощи в дискотеката се запонах с един хакер. - И?! Какво? - Покани ме на кафе у тях после. - И?! И? - Отидохме у тях. - И после? - Събляхох се, свалих си гащите... - Ти носиш гащи?!! - Знаеш ли, че Робин Худ е взимал пари от богатите и ги е давал на бедните? - А с какво е живеел? - От лихвите! Майка води сина си на посещение в Лувъра. Детето останало доста очаровано от Мона Лиза и попитало майка си: - Мамо, Мона Лиза продава ли се? - Не слънчице, само се краде.