Една дама отива на зъболекар. Но вместо в стоматологичния кабинет, влиза в друг кабинет.
- Съблечете се госпожице? - казава учтиво докторът.
- Но, аз..... - отвръща смутено дамата.
- Не, не, съблечете се - настоява докторът.
Дамата се съблича и остава по бикини. Едва тогава казва на доктора, че е за зъболекар. Докторът се извинил и я насочил към стоматологичния кабинет. Решил да си направи майтап с дамата. След излизането й звъннал по телефона на колегата си и му казал, че дамата е с розови прашки на червени точки.
Седнала дамата на зъболекарския стол и зъболекаря се избъзикал.
- Я отворете устата - казал той - АААА, виждам през устата ви, че носите розови прашки на червени точки.
Дамата се изчервила, но не казала нищо.
- А сега да видим болното зъбче - казал надменно зъболекаря.
Дамата станала от стола, свалила си бикините, разтворила бузките на стегнатото си дупе към зъболекаря и му казала:
- Като си толкова отворен, я виж сега през дупето кой зъб ме боли.
Едно момче се обажда на приятеля си:
- Копеле, довечера сме у нас. Намерил съм две гаджета.
Ще хапнем, ще пийнем и после нали се сещаш?
- Готини ли са мадамите? - пита другият.
- Абе, като пийнеш малко ... стават.
Приготвили всичко за купона.
На вратата се звъни, оня който не е видял мацките тича да отвори и:
- Ееееееее, брато, чак толкова не мога да пия.