Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Каква е разликата между вампир и адвокат? - Вампирът пие кръв само нощем.
Гадории 2,390 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Моя дядо е бил много смел човек. Разправят, че веднъж влязъл в клетка с три лъва. - Сигурно е впечатлил много всички, като е излязъл. - А кой е казал, че излязъл? Старец и старица си спомнят младостта и разглеждат албум със снимки от училище. Дядото се умилява: - А ето я тука Ваня Петрова! Къде ли е сега? Бабата: - Идиот! Ваня Петрова съм аз! Един се оплака: "Трите най-гадни години в живота ми бяха...седми клас" Toва някой да ти изкара акъла е ужасно, но когато успееш сам да си го изкараш е наистина отвратително. Eдно момченце плаче на улицата. Приближава се човек и го пита:"Защо плачеш, малкия?" - "Загубих се..." - отговаря му то. "Искаш ли да те заведа при майка ти?" - пита го човекът. - "Не искам!" - "Защо не искаш? - пита го чичкото. - "Защото ме бие!" - отговаря детенцето. - "Тогава да те заведа при баща ти?" - "И при него не искам. И той ме бие!" - "Е къде тогава да те заведа?" учудил се човекът. - "Заведи ме в Левски - те не бият!" казало момченцето.