Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един ден една блондинка отива на работа. Шефът я попитал: — Защо си толко бледа? — Защото разбрах, че майка ми е починала! – отговорила блондинката. — Ако искаш да те пусна от работа? – попитал шефа. — Не, но все пак благодаря! – отговарила блондинката. След няколко часа блондинката казала: — Какво нещастие майката на сестра ми също е починала!
Черен хумор 2,812 прегледа
Следващ →

Още вицове

- А блутут има ли? - Да. - А камерата колко е? - Три мегапискела. - А мп3 има ли? - Стига сте се гаврили? Като ще крадете, крадете... Питат един полицай: - Кои жени са по-лоши шофьори - естествените блондинки или изкуствените? -Изкуствените. Защото постоянно се гледат в огледалото дали не им е побеляла косата - отговорил полицая. В училище всеки ученик трябвало да състави изречение с рими - първа отново започнала Марийка: - Мойта майка е Ирина, която е страхотна балерина! После дошъл ред на Петърчо: - Моят татко е виолончелист, а пък аз ще стана виртуозен китарист! Дошъл редът на Иванчо: - Тате влезе в кацата със саламура и тя му стикна до коляното! - Защо няма рима Иванчо? - пита сърдито учителката. - Защото госпожо, малко е саламурата! Седял Щирлиц и си мислел, седял и си мислел… И по едно време усетил, че само си седи. Ha оживена софииска улица стои негър и си пийва прясно мляко направо от пликчето. Стар шоп се спира, заглежда го и накрая тежко отсича: - Нема да помогне!