Блондинка влиза в магазин и вижда непознат предмет.
- Какво е това?
- Термос.
- За какво се използва?
- Ами ако сложите в него нещо топло, то стои топло, ако сложите студено - остава студено.
На другия ден блондинката гордо показва термоса на колегите си в работата:
- Вижте каква полезна вещ! Сложиш в него нещо топло - стои си топло; сложиш студено - запазва се студено.
- А ти какво си сложила в него?
- Две кафета и един сладолед.
Един ден една блондинка отива на работа. Шефът я попитал:
— Защо си толко бледа?
— Защото разбрах, че майка ми е починала! – отговорила блондинката.
— Ако искаш да те пусна от работа? – попитал шефа.
— Не, но все пак благодаря! – отговарила блондинката.
След няколко часа блондинката казала:
— Какво нещастие майката на сестра ми също е починала!