Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Наш Славчо си върви по улицата вижда нещо на пътя спира се забърсва малко с показалеца лизва го и казва: "А ЛАЙНО, добре, че не го настъпих!"
Семейни 3,289 прегледа
Следващ →

Още вицове

македонски киноафиш: 1. Навлекот (Пришълеца) 2. Войводата на търкалетата (Властелина на пръстените) 3. Пукни со зор (Умирай Трудно) 4. Се темерутат ягнетата (Мълчанието на агнетата) 5. Луно, луно, земя македонска (Аполо 13) 6. Един болюк црно бели мастии (101 далматинци) Садист и мазохист били съкилийници в затвора. Един ден мазохиста казва на садиста: - Ей, ти нали си мазохист? - Да. Е, и? - Ами аз искам да ме накараш да ме боли, ама много да ме боли. Садиста се замислил и казал: - Нямааа… Лорд Джон се връща от лов. На вратата го посреща неговият иконом Джордж, който му съобщава: - Сър, лейди е във вашата семейна спалня с някакъв непознат джентълмен! - Джордж, донеси ми, моля те, сабята. След като получава сабята си, лордът влиза в спалнята и след малко оттам се чува пронизителен вой. Лорд Джон излиза спокоен и казва на своя иконом: - Джордж, донеси памук за господина и тирбушон за лейди! Поручик Ржевски го чакат на бал. Той закъснява вече твърде много, когато влиза ординареца му и съобщава: - Г-н поручика, каза да предам, че ако успее ще дойде до един час, а ако не успее след 10 минути. Прибира се Змей-Горянин у дома пиян. Жена му му вика още от прага: - Я ми дъхни! Какво да се каже - общо взето нелепа, глупава смърт!