Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Имало едно време една билкарка.Тя продавала билки.Един ден една жена я попитала: -Тези билки помагалили са ти някога? -Да! -А как са ти помагали? -Помогнаха ми да купя кола на сина си.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Джордж Буш бил бесен, разбирайки, че целият свят ползва арабски цифри.
Политически
03.10.2017
3,636 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж имал папагал, който псувал всеки човек. Стопанинът му се запознал с една жена и я поканил в тях на вечеря. За да не се изложи завързал на папагала две въженца (синя и червена). Казал му: - Когато жената дръпне синята ще кажеш "Добре дошла", а когато дръпне червената - "Много сте красива тази вечер!". Жената дошла. Хапнали, пийнали и тя взела да разглежда къщата. спряла пред клетката с папагала и попитала: - Какви са тези въженца на краката на папагала ти? Мъжът с нескрита гордост я подканил: - Дръпни и ще разбереш! Дръпнала тя синята и папагалът казал: - Добре дошла! Тя се зарадвала, дръпнала и червената. Папагалът казал: - Много сте красива тази вечер! Тя се зарадвала още повече и подръпнала двете въженца едновременно - папагалът: - Ще падна, ма шматко-о-о!
Алберт АйнщайнРадостта да виждаш и да разбираш е най-прекрасният дар на природата.
Съдията пита съпругата" - На вас ви пречи, че мъжът ви изневерява? - Не ми пречи това, а ми пречи, когато трябва да спим тримата в едно легло.
"Къде е Маги?" трябвало да се казва "Къде е Бети?", но заради Варна го сменили на "Къде е Маги?", щот "Къдеибети" звучало двусмислено...
Момче и момиче излизат на разходка. Стигат до супермаркета и момчето пита: - Обичаш ли бирени фъстъци? А момичето отговаря: - Не, аз не пия!