Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Знаеш ли, че жена ми ме напусна? - Спокойно братче. Вземи една бутилка водка и потопи в нея мъката си. - Нищо не се получава. - Защо, пари ли нямаш? - Пари имам. Мъка нямам.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Моите съученици бяха готови да правят секс с всичко, което се движи, но аз не виждам причина да се разграничавам.Емо Филипс
Бисери
03.10.2017
2,907 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж забелязва в бара една красива жена. Присламчва се към нея и се опитва да я заговори. Тя се обръща към него и казва: - Напразно си губиш времето, пич. Аз се пазя за мъжа, когото ще обикна за цял живот. - Егати кошмара! Това сигурно е голямо бреме? !? ? - удивен пита мъжът. - А не е толкова тежко, само съпругът ми много се ядосва...
Мъж и жена гледат телевизия - някакъв проповедник говори за вярата, за молитвите и т.н. По едно време казва: - Вярата в Господ може да излекува всяка болест. Достатъчно е по време на молитвата да вдигнете едната ръка във въздуха, а другата да сложите на болното място… Мъжът вдигнал едната си ръка, а другата сложил върху члена си. Жена му го погледнала и измърморила: - Стори ми се, че каза “да излекува болест”, а не да “съживи мъртвец
- Защо ти е превързана ръката? - Снощи, като излизах от бара, ме настъпиха...
Чувствала съм се наранена, когато губех мъжете, в които се влюбвах. Сега съм убедена, че никой не губи никого, тъй като никой не притежава никого. Ето в какво се състои истинската свобода: да имаш най-важното нещо на света, без да го притежаваш.
Двама индианци се загубили в гората и единия предложил: - Стреляй във въздуха, може някой да ни чуе. Стрелял онзи веднъж, стрелял втори път и престанал да стреля. Приятеля му го попитал: - Защо спря бе? - Е па свършиха ми стрелите.