Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Сутринта в претъпкания автобус преди спирката се чу глас: " Хайде! Разархивираме се.."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Шеф и подчинен се засичат във Фейсбук. Шефът пише: - Не забравяй да работиш! Подчинения: - И вие не забравяйте. Шефа: - Аз работя! Прочети ми предишния пост.
Програмисти
03.10.2017
3,259 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж отива на лекар. Лекарят му казва: -Имам добра и лоша новина, с коя да започна. - С лошата докторе - казал мъжа. - Генетично си предразположен да станеш педал. - А добрата каква е? - Амии... симпатичен си.
Път,прах,вятър в косите огромна група рокери на своите железни коне пътува към летния събор . Малко преди Созопол водача вдига високо ръка - това е знак групата да отбие в дясно и да спре ! Водача слиза от своя огромен мотор и казва: - Момчета палете по цигара и продължаваме ! В този момент един от рокерите се провиква : - Шефе тука не става за по цигара,спрели сме в платното за непушачи !?!
Две борчета си пият кафето рано сутринта пред едно заведение. По улицата преминава кон с набъбнала мъжественост. - Ех, да имах такъв чеп, като на тоя кон! - За кво ти е! Бухалката ти е по-къса, но с нея си изкарваш повече пари...
Обява: "Мога да измъчвам до смърт всякакви организации - писмено, по телефона, а и лично. Пенсионер И. И."
Мъж отива при кварталния и се оплаква от жена си: - Инспекторе, жена ми иска да ме отрови. - Как разбрахте? - Ами видях я да сипва отрова в яденето. Дори вкуса на храната се измени от това. - Добре. Ще видя какво мога да направя. Елате утре пак. На следващият ден човекът отново отива при кварталния. Кварталния седи зад бюрото, косата му рошава, очите изцъклени, ръцете му треперят.... - Инспекторе,... аз таковата,... дето вчера идвах..... - Да, говорих с жена ви по телефона. Три часа си говорихме. Три часа. Ще приемете ли един съвет от мен? - Ама разбира се, нали ти си кварталният... - Човече, изяж отровата!