Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шеф и подчинен се засичат във Фейсбук. Шефът пише: - Не забравяй да работиш! Подчинения: - И вие не забравяйте. Шефа: - Аз работя! Прочети ми предишния пост.
Програмисти 3,259 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж отива на лекар. Лекарят му казва: -Имам добра и лоша новина, с коя да започна. - С лошата докторе - казал мъжа. - Генетично си предразположен да станеш педал. - А добрата каква е? - Амии... симпатичен си. Път,прах,вятър в косите огромна група рокери на своите железни коне пътува към летния събор . Малко преди Созопол водача вдига високо ръка - това е знак групата да отбие в дясно и да спре ! Водача слиза от своя огромен мотор и казва: - Момчета палете по цигара и продължаваме ! В този момент един от рокерите се провиква : - Шефе тука не става за по цигара,спрели сме в платното за непушачи !?! Две борчета си пият кафето рано сутринта пред едно заведение. По улицата преминава кон с набъбнала мъжественост. - Ех, да имах такъв чеп, като на тоя кон! - За кво ти е! Бухалката ти е по-къса, но с нея си изкарваш повече пари... Обява: "Мога да измъчвам до смърт всякакви организации - писмено, по телефона, а и лично. Пенсионер И. И." Мъж отива при кварталния и се оплаква от жена си: - Инспекторе, жена ми иска да ме отрови. - Как разбрахте? - Ами видях я да сипва отрова в яденето. Дори вкуса на храната се измени от това. - Добре. Ще видя какво мога да направя. Елате утре пак. На следващият ден човекът отново отива при кварталния. Кварталния седи зад бюрото, косата му рошава, очите изцъклени, ръцете му треперят.... - Инспекторе,... аз таковата,... дето вчера идвах..... - Да, говорих с жена ви по телефона. Три часа си говорихме. Три часа. Ще приемете ли един съвет от мен? - Ама разбира се, нали ти си кварталният... - Човече, изяж отровата!