Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж се оплаква на приятел: - Съседите ми са непоносими: цяла нощ удряха по стената ми! До разсъмване! - Горкият, не си могъл да спиш! - А, не, аз и без това не спях - репетирах солото си на тромбон.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако искате да узнаете недостатъците на някое момиче, похвалете я пред приятелките й.
Бисери
03.10.2017
2,919 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един се оплака: "Трите най-гадни години в живота ми бяха...седми клас"
Медицинска сестра вози болен на катафалка. Той стене: - Сестра, а не може ли да ме закарате в реанимацията?... - Не! Докторът каза в моргата - значи в моргата!
Седи си Иванчо в час и си играе с химикалката. Учителката вече се изнервя и го пита: - Иванчо, какво правиш? - Ами госпожо, вижте - вътре, вънка, пък малки пълнителчета не ражда. Учителката се ядосала и го изпратила при директора. Директора го пита: - Иванчо какво пак направи. - Господин Директор вижте, влиза вътре - вънка пък малки пълнителчета няма. Директора взима химикалката и той вътре - вънка и верно нема малки пълнителчета. Разглобява я след малко и казва: - Иванчо, може ли да си толкова глупав, не виждаш ли че има спирала?
"Левски" играят с "ЦСКА" и съдията показава червени картони на всички от "Левски" още през първото полувреме, само Гонзо виси с жълт картон. За нещастие на чорбата обаче Гонзо бил в добра форма и... Прибрал се той в съблекалнята на полувремето и започнал да разправя на съотборниците: - Мачът върви добре, прилагам им плътна преса по целия терен и най-накрая ги натиках в тяхното наказателно поле! То бетон, бетон, ама най-накрая им вкарах гол! И сега водим с 1:0! Останалите футболисти решили, че мачът е решен и отишли не ресторант да празнуват победата. Свършил мачът и Гонзо отишъл в ресторанта при другите. - Как свърши мачът? -попитали го другите. - 2:1 за нас ама мачът беше на косъм!!! - Как така бе, нали ги утрепа от бой?! - Абе аз ги утрепах, ама 15 минути преди края на мача при 2:0 за нас съдията ме изгони за втори жълт картон...
Рано сутринта съдията влиза в сградата на съда и вижда там самотен мъж. - Вие какво правите тука? - Ами свидетел съм. - По кое дело? - Ами не знам още, ама все ще се намери нещо.