Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако искате да узнаете недостатъците на някое момиче, похвалете я пред приятелките й.
Бисери 2,919 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един се оплака: "Трите най-гадни години в живота ми бяха...седми клас" Медицинска сестра вози болен на катафалка. Той стене: - Сестра, а не може ли да ме закарате в реанимацията?... - Не! Докторът каза в моргата - значи в моргата! Седи си Иванчо в час и си играе с химикалката. Учителката вече се изнервя и го пита: - Иванчо, какво правиш? - Ами госпожо, вижте - вътре, вънка, пък малки пълнителчета не ражда. Учителката се ядосала и го изпратила при директора. Директора го пита: - Иванчо какво пак направи. - Господин Директор вижте, влиза вътре - вънка пък малки пълнителчета няма. Директора взима химикалката и той вътре - вънка и верно нема малки пълнителчета. Разглобява я след малко и казва: - Иванчо, може ли да си толкова глупав, не виждаш ли че има спирала? "Левски" играят с "ЦСКА" и съдията показава червени картони на всички от "Левски" още през първото полувреме, само Гонзо виси с жълт картон. За нещастие на чорбата обаче Гонзо бил в добра форма и... Прибрал се той в съблекалнята на полувремето и започнал да разправя на съотборниците: - Мачът върви добре, прилагам им плътна преса по целия терен и най-накрая ги натиках в тяхното наказателно поле! То бетон, бетон, ама най-накрая им вкарах гол! И сега водим с 1:0! Останалите футболисти решили, че мачът е решен и отишли не ресторант да празнуват победата. Свършил мачът и Гонзо отишъл в ресторанта при другите. - Как свърши мачът? -попитали го другите. - 2:1 за нас ама мачът беше на косъм!!! - Как така бе, нали ги утрепа от бой?! - Абе аз ги утрепах, ама 15 минути преди края на мача при 2:0 за нас съдията ме изгони за втори жълт картон... Рано сутринта съдията влиза в сградата на съда и вижда там самотен мъж. - Вие какво правите тука? - Ами свидетел съм. - По кое дело? - Ами не знам още, ама все ще се намери нещо.